fbpx
Košík

Výměna skla Samsung

Rozbilo se vám sklo na displeji?
Vyměníme vám rozbité sklo.

Výměna rozbitého
krycího skla displeje Samsung

Upadl vám váš mobil a prasklo na něm sklo? Pokud displej a dotyk funguje, nemusíte měnit celý displej. Výměna rozbitého skla Samsung je zhruba o 50 % levnější, něž výměna nového displeje.

Samsung Galaxy S20

Pokud se vám rozbilo sklo displeje na mobilu
Samsungu Galaxy S20 – jste tu správně. Pro opravu skla využíváme stejných technologií jako při výrobě nového displeje.

Samsung Galaxy S20

výměna displeje vs. výměna skla

1
Výměna displeje

Samsung Galaxy S20

1
Výměna skla displeje

Samsung Galaxy S20

Ve většině servisů Vám vymění celý displej

Současné mobily Samsung mají displej i sklo jako jeden „nerozebíratelný“ díl. Pro kvalitní opravu displeje – výměnu skla na displeji (krycího skla displeje), je zapotřebí speciální technické vybavení a technologické postupy. Výměna skla displeje je v podstatě repasování displeje, tzv. refurbished. To je důvod, proč vám ve většině servisů vymění celý displej, který bývá poměrně dost nákladný. Jak tedy poznat jestli vyměnit sklo, nebo celý displej? Naše společnost je specializovaná právě na tento druh oprav – výměna skla displeje. Díky speciálně vybavené dílně, odborným zkušenostem a praxi u renomované zahraniční společnosti, vám dokážeme rozbité sklo kvalitně vyměnit.

Výměna skla Samsung - Nemusíte měnit celý displej

Výměna skla displeje je poměrně manuálně a technicky více náročná, ale přesto se její úspěšnost poměrně vysoká. V některých případech může být poškozen také displej i když to nemusí být na první pohled vidět. Jsou to například mikro prasklinky, porušené vedení kontaktů, nebo jiné vady způsobené následkem pádu telefonu. Někdy se vady mohou projevit až během separace skla, které je přilepeno lepidlem. Finální diagnostika se dá určit až po separaci skla a očištění od původního optického lepidla.

Kvalita skla

Originální skla na trhu nejsou, přesto kvalita je srovnatelná s originálem a to i po stránce tvrdosti. Při dlouhodobém používání jsme nezaznamenali výraznější opotřebení či jiné vady. Samotná kvalita opravy je srovnatelná s původním displejem a neztratí žádné výrazně zhoršené zobrazovací vlastnosti.

zobrazovací vlastnosti

Zobrazovací vlastnosti displeje zůstanou srovnatelné, jako před rozbitím displeje.

K lepení displejů využíváme technologii OCA (Optical Clear Adhesive), to znamená, že sklo je  nalepené po celé ploše displeje a je lepeno ve speciálním vacuovém lisu. Technologie je totožná, jako při výrobě nového displeje.  Jak opravujeme displeje?

Doba opravy

Doba opravy je zpravidla okolo 2 – 10 pracovních dnů, záleží na modelu mobilu, vytížení servisu a případných komplikacích při dané opravě. Ve vyjímečných případech se oprava může o něco prodloužit, maximálně však na 30.dní. Vždy se snažíme opravu dokončit v co nejkratší možné době. V některých případech oprava nelze skutečně urychlit, aby neměla negativní dopad na kvalitu opravy.

Co když oprava nebude možná?

V takovém případě vás budeme kontaktovat, abychom se domluvili o dalším postupu. Nabídnout můžeme také nový, nebo repasovaný displej. Vše pak záleží na domluvě a našich možnostech.

Vyberte si váš Samsung k výměně skla
jak nás hodnotí zákazníci
Před 2 týdny
Vojtěch

Telefon je opět jako nový. Rozhodnu se po této zkušenosti zas na Servis displeje. Díky

Ověřená recenzeOvěřená recenze - zobrazit originál

Před 2 týdny
Anna

Ověřená recenzeOvěřená recenze - zobrazit originál

Před 2 týdny
Dan

Oprava provedena ve výborné kvalitě, telefon po opravě téměř jako nový. Výborná práce. Děkuji.

Ověřená recenzeOvěřená recenze - zobrazit originál

Před 3 týdny
Jiří Skalický

Ověřená recenzeOvěřená recenze - zobrazit originál

Před 4 týdny
Jan Špinka
(ověřený zákazník)

Ověřená recenzeOvěřená recenze - zobrazit originál

Před 1 měsícem
Lukáš K.

Výborná a rychlá komunikace vše proběhlo naprosto v pořádku přesně jak inzerují! Naprosto doporučuji, protože rychlost, kvalita a super spolupráce jsou faktory kterých již dnes moc není. Ještě jednou děkuji, Žena měla velkou radost že má svou S8 zpátky v celku.

Ověřená recenzeOvěřená recenze - zobrazit originál

Před 1 měsícem
Pavel Vaňous

Jedním slovem.... VELMI

Ověřená recenzeOvěřená recenze - zobrazit originál

Před 1 měsícem
Lenka L.

Rychlá oprava. Naprostá spokojenost.

Ověřená recenzeOvěřená recenze - zobrazit originál

Před 1 měsícem
Jan D.

Super pěkně udělané funguje jak má za mě velká spokojenost

Ověřená recenzeOvěřená recenze - zobrazit originál

O Nás

Jsme specializovaný servis na opravu rozbitých skel displejů Samsung. Specializujeme se na tzv. „refubrish displejů“ ( repasování displejů ). Díky speciálně vybavené dílně, specifickým technologiím a praxi, Vám dokážeme profesionálně vyměnit prasklé, nebo jinak poškozené sklo displeje na mobilu Samsung.

Výhodou našeho servisu je pohodlné on-line objednání servisních služeb, odkudkoliv z ČR a SR. Stačí si vybrat vhodnou opravu, objednat a odnést rozbitý mobil nejbližší pobočku Zásilkovny, na které si po opravě opravený mobil vyzvednete. Pobočky jsou v každém městě. O celém procesu od objednání po doručení vás informujeme a  e-maily.

Kontakt

Linka 9:00 - 19:00

Praskolesy 302
info@servisdispleje.cz
Doprava ZDARMA

Do servisu a zpět v ČR a SR

Průměrná doba opravy

Aktuálně průměrně: týden

Ověřené náhradní díly

Odebíráme pouze od ověřených dodavatelů

Pobočky v každém městě

Vyberte si Zásilkovnu, která vám vyhovuje

Pozor! Nejste připojeni k internetu!