Výměna skla Huawei

Rozbilo se vám sklo na displeji?
Vyměníme vám rozbité sklo.

Výměna krycího skla displeje

Pokud vám upadl Huawei a displej funguje, nemusíte měnit celý displej. Výměna rozbitého skla Huawei je zhruba o 50% levnější, něž výměna nového originálního displeje.

Ve většině servisů Vám vymění celý displej s největší pravděpodobností za neoriginální

Současné mobily mají displej i sklo jako jeden „nerozebíratelný“ díl. Pro opravu displeje – výměnu skla na displeji (krycího skla displeje), je zapotřebí speciální technické vybavení a technologické postupy. Výměna skla displeje je v podstatě repasování displeje, tzv. refurbished. Proto vám ve většině servisů vymění celý displej. Jak tedy poznat jestli vyměnit sklo, nebo celý displej?

Výměna skla displeje je manuálně a technicky více náročná, ale přesto se její úspěšnost poměrně vysoká. V některých případech může být poškozen také displej i když to nemusí být na první pohled vidět. Jsou to například mikro prasklinky, porušené vedení kontaktů, nebo jiné vady způsobené následkem pádu telefonu. Někdy se můžou projevit až během separace skla, které je přilepeno lepidlem. Finální diagnostika se dá určit až po separaci skla.

Oprava displeje Huawei
Kvalita skla

Originální skla na trhu nejsou, přesto kvalita je srovnatelná s originálem a to i po stránce tvrdosti. Při dlouhodobém používání jsme nezaznamenali výraznější opotřebení či jiné vady. Samotná kvalita opravy je srovnatelná s původním displejem a neztratí žádné výrazně zhoršené zobrazovací vlastnosti.

zobrazovací vlastnosti

Zobrazovací vlastnosti displeje zůstanou srovnatelné, jako před rozbitím displeje.

K lepení displejů využíváme technologii OCA (Optical Clear Adhesive), to znamená, že sklo je  nalepené po celé ploše displeje a je lepeno ve sleciálním vacuovém lisu. Jak opravujeme displeje?

Doba opravy

Doba opravy je okolo 1 – 7 pracovních dní. Odhadovanou dobu opravy najdete přímo u konkrétní opravy. Vždy se snažíme opravu dokončit v co nejkratší době. V některých případech oprava nelze skutečně urychlit, aby neměla negativní dopad na kvalitu opravy.

Co když oprava nebude možná?

V takovém případě vás budeme kontaktovat, abychom se domluvili o dalším postupu. Nabídnout můžeme také nový, nebo repasovaný displej.

O Nás

Jsme specialisté na opravu displejů Samsung, Huawei a Apple. Specializujeme se na tzv. refubrish displejů. Díky speciálně vybavené dílně, specifickým technologiím a praxi u renomované zahraniční společnosti, Vám dokážeme profesionálně vyměnit prasklé, nebo jinak poškozené sklo displeje na mobilu.

Výhodou našeho servisu je pohodlné on-line objednání servisních služeb, odkudkoliv z ČR. Stačí si vybrat vhodnou opravu, objednat a odnést rozbitý mobil nejbližší pobočku Zásilkovny, na které si po opravě opravený mobil vyzvednete. Pobočky jsou v každém městě. O celém procesu od objednání po doručení vás informujeme a  e-maily.

Kontakt

Praskolesy 302
info@servisdispleje.cz
šipka nahoru - servis displeje