Košík
Expresní výměna skla displeje Samsung

Expresní oprava rozbitého skla Samsung

Expresní oprava rozbitého skla displeje

Pokud jste z naší blízkosti – Beroun, Zdice, Hořovice, Žebrák, Příbram, nebo z našeho okolí. Můžete Váš rozbitý mobil zanést do našeho servisu osobně. Důležité je, si domluvit termín s naším technikem telefonicky na tel. 728 848 615

Expresní výměna skla displeje Samsung - Hořovice - Beroun

Některé opravy lze realizovat do hodiny. Zpravidla jde o výměnu skla pro modely řady Galaxy A a výměnu celého displeje (pokud máme náhradní díl na skladě). Složitější opravy lze dokončit většinou do druhého dne, jedná se především o některé modely Galaxy S (například Samsung S20). Po dobu opravy je možnost zapůjčení náhradního mobilu zdarma.

Kompletní nabídku modelů, které Vám můžeme opravit najdete zde: vyberte si vhodnou opravu. Opravu není potřeba objednávat dopředu, stačí se pouze telefonicky domluvit na termínu na tel.: 728 848 615

Výměna skla dipleje Samsung a iPhone / Výměna displeje Samsung a iPhone – Beroun – Zdice – Hořovice – Žebrák – Příbram.

Sdílet článek:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Další články

Rozebraný Samsung Galaxy S10

Rozbitý displej Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 stále patří mezi oblíbené telefony. Co tedy dělat, když Vám telefon upadne a rozbije se displej? Vyplatí se investovat do opravy, nebo raději koupit nový mobil?

výrazné urychlení oprav - výměna skla Samsung

Urychlili jsme výrazně dobu opravy

Jsme si vědomi, že v dnešní době je obtížné být bez svého mobilu. Proto jsme se rozhodli, že vynaložíme všechno naše úsilí, abychom urychlili naše opravy.

 

 

Doprava ZDARMA

Do servisu a zpět v ČR a SR

Informujeme Tě

Od objednání po dokončení opravy Tě informujeme e-maily

Ověřené náhradní díly

Odebíráme pouze od ověřených dodavatelů