Výměna skla iPhone

Rozbilo se vám poškodilo sklo na displeji?
Vyměníme vám rozbité sklo.

Výměna krycího skla displeje

Pokud vám upadl iPhone a displej funguje, nemusíte měnit celý displej. Výměna rozbitého skla Apple iPhone je zhruba o 50% levnější, něž výměna nového originálního displeje.

Ve většině servisů Vám vymění celý displej s největší pravděpodobností za neoriginální

Současné mobily mají displej i sklo jako jeden „nerozebíratelný“ díl. Pro opravu displeje – výměnu skla na displeji (krycího skla displeje), je zapotřebí speciální technické vybavení a technologické postupy. Výměna skla displeje je v podstatě repasování displeje, tzv. refurbished. Proto vám ve většině servisů vymění celý displej. Apple nenabízí neoficiálním servisům své originální díly, proto s největší pravděpodobností použijí náhradní díl z druhovýroby. Jak tedy poznat jestli vyměnit sklo, nebo celý displej?

Výměna skla displeje je poměrně manuálně a technicky více náročná, ale přesto se její úspěšnost poměrně vysoká. V některých případech může být poškozen také displej i když to nemusí být na první pohled vidět. Jsou to například mikro prasklinky, porušené vedení kontaktů, nebo jiné vady způsobené následkem pádu telefonu. Někdy se můžou projevit až během separace skla, které je přilepeno lepidlem. Finální diagnostika se dá určit až po separaci skla.

Výměna skla Samsung
Kvalita skla

Originální skla na trhu nejsou, přesto kvalita je srovnatelná s originálem a to i po stránce tvrdosti. Při dlouhodobém používání jsme nezaznamenali výraznější opotřebení či jiné vady. Samotná kvalita opravy je srovnatelná s původním displejem a neztratí žádné výrazně zhoršené zobrazovací vlastnosti.

zobrazovací vlastnosti

Zobrazovací vlastnosti displeje zůstanou srovnatelné, jako před rozbitím displeje.

K lepení displejů využíváme technologii OCA (Optical Clear Adhesive), to znamená, že sklo je  nalepené po celé ploše displeje a je lepeno ve sleciálním vacuovém lisu. Jak opravujeme displeje?

Doba opravy

Doba opravy je okolo 1 – 7 pracovních dní. Odhadovanou dobu opravy najdete přímo u konkrétní opravy. Vždy se snažíme opravu dokončit v co nejkratší době. V některých případech oprava nelze skutečně urychlit, aby neměla negativní dopad na kvalitu opravy.

Co když oprava nebude možná?

V takovém případě vás budeme kontaktovat, abychom se domluvili o dalším postupu. Nabídnout můžeme také nový, nebo repasovaný displej.

O Nás

Jsme specialisté na opravu displejů Samsung. Specializujeme se na tzv. refubrish displejů. Díky speciálním strojům a dlouholeté praxi, vám profesionálně opravíme rozbité sklo displeje na mobilu Samsung, Huawei a Apple iPhone.

Výhodou našeho servisu je moderní on-line objednání odkudkoliv z ČR. Rozbitý mobil stačí odnést na vaši nejbližší pobočku Zásilkovny, na které si po opravě opravený mobil vyzvednete. Pobočky jsou v každém městě. O celém procesu od objednání po doručení vás informujeme e-maily.

 

Kontakt
+555 216 969 487
London Eye 1236