Košík

Výměna skla Samsung

Rozbilo se vám sklo na displeji?
Vyměníme vám rozbité sklo.

Výměna rozbitého
krycího skla displeje Samsung

Upadl vám váš Samsung a prasklo na něm sklo? Pokud displej a dotyk funguje, nemusíte měnit celý displej. Výměna rozbitého skla Samsung je zhruba o 50 % levnější, něž výměna nového displeje.

Samsung Galaxy S20

Pokud se vám rozbilo sklo displeje na mobilu
Samsungu Galaxy S20 – jste tu správně. Pro opravu skla využíváme stejných technologií jako při výrobě nového displeje.

Samsung Galaxy S20 - výměna rozbitého skla displeje

výměna displeje vs. výměna skla

1
Výměna displeje

Samsung Galaxy S20

1
Výměna skla displeje

Samsung Galaxy S20

Ve většině servisů Vám vymění celý displej

Současné mobily Samsung mají displej i sklo jako jeden „nerozebíratelný“ díl. Pro kvalitní opravu displeje – výměnu skla na displeji (krycího skla displeje), je zapotřebí speciální technické vybavení a technologické postupy. Výměna skla displeje je v podstatě repasování displeje, tzv. refurbished. To je důvod, proč vám ve většině servisů vymění celý displej, který bývá poměrně dost nákladný. Jak tedy poznat jestli vyměnit sklo, nebo celý displej? Naše společnost je specializovaná právě na tento druh oprav – výměna skla displeje. Díky speciálně vybavené dílně, odborným zkušenostem a dlouholeté praxi, vám dokážeme rozbité sklo kvalitně vyměnit.

Výměna skla Samsung - Nemusíte měnit celý displej

Výměna skla displeje je poměrně manuálně a technicky více náročná, ale přesto se její úspěšnost poměrně vysoká. V některých případech může být poškozen také displej i když to nemusí být na první pohled vidět. Jsou to například mikro prasklinky, porušené vedení kontaktů, nebo jiné vady způsobené následkem pádu telefonu. Někdy se vady mohou projevit až během separace skla, které je přilepeno lepidlem. Finální diagnostika se dá určit až po separaci skla a očištění od původního optického lepidla.

Kvalita skla

Originální skla na trhu nejsou, přesto kvalita je srovnatelná s originálem a to i po stránce tvrdosti. Při dlouhodobém používání jsme nezaznamenali výraznější opotřebení či jiné vady. Samotná kvalita opravy je srovnatelná s původním displejem a neztratí žádné výrazně zhoršené zobrazovací vlastnosti.

zobrazovací vlastnosti

Zobrazovací vlastnosti displeje zůstanou srovnatelné, jako před rozbitím displeje.

K lepení displejů využíváme technologii OCA (Optical Clear Adhesive), to znamená, že sklo je  nalepené po celé ploše displeje a je lepeno ve speciálním vacuovém lisu. Technologie je totožná, jako při výrobě nového displeje.  Jak opravujeme displeje?

Doba opravy

Doba opravy je zpravidla okolo 2 – 10 pracovních dnů, záleží na modelu mobilu, vytížení servisu a případných komplikacích při dané opravě. Ve vyjímečných případech se oprava může o něco prodloužit, maximálně však na 30.dní. Vždy se snažíme opravu dokončit v co nejkratší možné době. V některých případech oprava nelze skutečně urychlit, aby neměla negativní dopad na kvalitu opravy.

Co když oprava nebude možná?

V takovém případě vás budeme kontaktovat, abychom se domluvili o dalším postupu. Nabídnout můžeme také nový, nebo repasovaný displej. Vše pak záleží na domluvě a našich možnostech.

když displej nefunguje

Pokud se Vám displej rozbil natolik, že vůbec nefunguje, je nutná výměna celého displeje.

Vždy používáme pouze originální displeje Samsung. V některých případech můžeme nabídnout i levnější variantu – (originální) displej repasovaný.

Vyberte si váš Samsung k výměně skla
jak nás hodnotí zákazníci
Anonymní
Reviewer
4/5
Před 1 měsíc
hana csikova
Reviewer
5/5
Před 3 měsíce
Zdeněk
Reviewer
5/5

Zdravím Vás a moc děkuji za super přístup, i když to trvalo déle.

Před 3 měsíce
Anonymní
Reviewer
5/5
Před 4 měsíce
Pavel K.
Reviewer
5/5

Oprava perfektní, telefon jako nový, velmi dlouhý čas opravy, více jak 3 týdny.

Před 4 měsíce
Milan S.
Reviewer
5/5

Nadočekávání spokojen

Před 5 měsíců
O Nás

Jsme specializovaný servis na opravu rozbitých skel displejů Samsung a Apple iPhone. Specializujeme se na tzv. „refubrish displejů“ ( repasování displejů ). Díky speciálně vybavené dílně, specifickým technologiím a praxi, Vám dokážeme profesionálně vyměnit prasklé, nebo jinak poškozené sklo displeje na mobilu Samsung.

Výhodou našeho servisu je pohodlné on-line objednání servisních služeb, odkudkoliv z ČR a SR. Stačí si vybrat vhodnou opravu, objednat a odnést rozbitý mobil nejbližší pobočku Zásilkovny, na které si po opravě opravený mobil vyzvednete. Pobočky jsou v každém městě. O celém procesu od objednání po doručení vás informujeme a  e-maily.

Kontakt

Linka 10:00 - 17:00

Praskolesy 302
info@servisdispleje.cz
Doprava pouze 95,-kč

Do servisu a zpět v ČR a SR

Informujeme Vás

Od objednání po dokončení opravy Vás informujeme e-maily

Ověřené náhradní díly

Odebíráme pouze od ověřených dodavatelů

Pobočky v každém městě

Vyberte si Zásilkovnu, která vám vyhovuje