Výměna skla Samsung

Rozbilo se vám sklo na displeji?
Vyměníme vám rozbité sklo.

Výměna krycího skla displeje Samsung

Upadl vám váš mobil a prasklo na něm sklo? Pokud displej a dotyk funguje, nemusíte měnit celý displej. Výměna rozbitého skla Samsung je zhruba o 50 % levnější, něž výměna nového displeje.

Nedoporučujeme mobil s prasklým sklem používat. Může dojít k poranění od úlomků skla a také úplnému poškození displeje a tím i nemožnost výměny skla!

Samsung Galaxy S9

Pokud se vám rozbilo sklo displeje na mobilu Samsungu Galaxy S9 – jste tu správně. Pro opravu skla využíváme stejných technologií jako při výrobě nového displeje.

výměna displeje vs. výměna skla

1
Výměna displeje

Samsung Galaxy S9

1
Výměna skla displeje

Samsung Galaxy S9

Ve většině servisů Vám vymění celý displej

Současné mobily Samsung mají displej i sklo jako jeden „nerozebíratelný“ díl. Pro kvalitní opravu displeje – výměnu skla na displeji (krycího skla displeje), je zapotřebí speciální technické vybavení a technologické postupy. Výměna skla displeje je v podstatě repasování displeje, tzv. refurbished. To je důvod, proč vám ve většině servisů vymění celý displej, který bývá poměrně dost nákladný. Jak tedy poznat jestli vyměnit sklo, nebo celý displej? Naše společnost je specializovaná právě na tento druh oprav – výměna skla displeje. Díky speciálně vybavené dílně, odborným zkušenostem a praxi u renomované zahraniční společnosti, vám dokážeme rozbité sklo kvalitně vyměnit.

Výměna skla displeje je poměrně manuálně a technicky více náročná, ale přesto se její úspěšnost poměrně vysoká. V některých případech může být poškozen také displej i když to nemusí být na první pohled vidět. Jsou to například mikro prasklinky, porušené vedení kontaktů, nebo jiné vady způsobené následkem pádu telefonu. Někdy se vady mohou projevit až během separace skla, které je přilepeno lepidlem. Finální diagnostika se dá určit až po separaci skla a očištění od původního optického lepidla.

Kvalita skla

Originální skla na trhu nejsou, přesto kvalita je srovnatelná s originálem a to i po stránce tvrdosti. Při dlouhodobém používání jsme nezaznamenali výraznější opotřebení či jiné vady. Samotná kvalita opravy je srovnatelná s původním displejem a neztratí žádné výrazně zhoršené zobrazovací vlastnosti.

zobrazovací vlastnosti

Zobrazovací vlastnosti displeje zůstanou srovnatelné, jako před rozbitím displeje.

K lepení displejů využíváme technologii OCA (Optical Clear Adhesive), to znamená, že sklo je  nalepené po celé ploše displeje a je lepeno ve speciálním vacuovém lisu. Technologie je totožná, jako při výrobě nového displeje.  Jak opravujeme displeje?

Doba opravy

Doba opravy je zpravidla okolo 2 – 14 pracovních dnů, záleží na modelu mobilu, vytížení servisu a případných komplikacích při dané opravě. Ve vyjímečných případech se oprava může o něco prodloužit, maximálně však na 30.dní. Vždy se snažíme opravu dokončit v co nejkratší možné době. V některých případech oprava nelze skutečně urychlit, aby neměla negativní dopad na kvalitu opravy.

Co když oprava nebude možná?

V takovém případě vás budeme kontaktovat, abychom se domluvili o dalším postupu. Nabídnout můžeme také nový, nebo repasovaný displej. Vše pak záleží na domluvě a našich možnostech.

Vyberte si váš Samsung k výměně skla

Jiné opravy, které nejsou zde uvedené – neprovádíme.

jak nás hodnotí zákazníci

6 dny ago
Dušan

Již druhý telefon po opravě .Je jako nový.Jen bych doporučil firmě změnit délku opravy v popisu .Asi toho mají hodně,Délka opravy 40 dní není málo.Pokud by na to upozornili,vyhli by se zbytečným dotazům.Ale i tak se čekání vyplatilo.

ověřená recenzeověřená recenze - zobrazit originál

3 týdny ago
Petr D.

OK

ověřená recenzeověřená recenze - zobrazit originál

4 týdny ago
Luděk Kuneš

Vše perfektní

ověřená recenzeověřená recenze - zobrazit originál

4 týdny ago
Petr Hubáček

Velice spokojený , jen to trvá maličko déle

ověřená recenzeověřená recenze - zobrazit originál

4 týdny ago
Anonymní

Jsem spokojen

ověřená recenzeověřená recenze - zobrazit originál

4 týdny ago
Jan Dolejší
(ověřený uživatel)

Oprava kvalitně provedená, termín delší (3-4 týdny) a agenda se zásíláním přes zásilkovnu super.

ověřená recenzeověřená recenze - zobrazit originál

4 týdny ago
Mirka H.

Vše proběhlo v pořádku a rychle.

ověřená recenzeověřená recenze - zobrazit originál

4 týdny ago
Ivan

ověřená recenzeověřená recenze - zobrazit originál

1 měsícem ago
Dagmar

výměna sklad proběhla v pořádku, rychle a levně, maximální spokojenost, doporučuji

ověřená recenzeověřená recenze - zobrazit originál

O Nás

Jsme specialisté na opravu displejů Samsung. Specializujeme se na tzv. refubrish displejů. Díky speciálně vybavené dílně, specifickým technologiím a praxi u renomované zahraniční společnosti, Vám dokážeme profesionálně vyměnit prasklé, nebo jinak poškozené sklo displeje na mobilu.

Výhodou našeho servisu je pohodlné on-line objednání servisních služeb, odkudkoliv z ČR. Stačí si vybrat vhodnou opravu, objednat a odnést rozbitý mobil nejbližší pobočku Zásilkovny, na které si po opravě opravený mobil vyzvednete. Pobočky jsou v každém městě. O celém procesu od objednání po doručení vás informujeme a  e-maily.

Kontakt

Linka 14:00 - 17:00

Praskolesy 302
info@servisdispleje.cz
šipka nahoru - servis displeje