Výměna skla Samsung

Rozbilo se Ti sklo na displeji?
Dokážeme vyměnit rozbité sklo.

Výměna rozbitého
skla displeje Samsung

Upadl Ti tvůj Samsung a prasklo na něm sklo? Pokud displej a dotyk funguje, nemusíš měnit celý displej. Výměna rozbitého skla Samsung je zhruba o 50 % levnější, něž výměna celého nového displeje.

Samsung Galaxy S23 Ultra

Pokud se Ti rozbilo sklo displeje na mobilu
Samsungu Galaxy S23 Ultra – jsi tu správně. Pro opravu skla využíváme stejných technologií jako při výrobě nového displeje.

Samsung Galaxy S23 Ultra

výměna displeje vs. výměna skla

1
Výměna displeje

Samsung Galaxy S23 Ultra

1
Výměna skla displeje

Samsung Galaxy S23 Ultra

Ve většině servisů Ti vymění celý displej

Současné mobily Samsung mají displej i sklo jako jeden „nerozebíratelný“ díl.

Pro kvalitní opravu displeje – výměnu skla na displeji (krycího skla displeje), je zapotřebí speciální technické vybavení a technologické postupy. Výměna skla displeje je v podstatě repasování displeje, tzv. refurbished. To je důvod, proč Ti ve většině servisů vymění celý displej, který bývá poměrně dost nákladný. Jak tedy poznat jestli vyměnit sklo, nebo celý displej? 
Naše společnost je specializovaná právě na tento druh oprav – výměna skla displeje. Díky speciálně vybavené dílně, odborným zkušenostem a dlouholeté praxi, vám dokážeme rozbité sklo kvalitně vyměnit.

Výměna skla Samsung - Nemusíte měnit celý displej

Výměna skla displeje je poměrně manuálně a technicky více náročná, ale přesto se její úspěšnost poměrně vysoká. V některých případech může být poškozen také displej i když to nemusí být na první pohled vidět. Jsou to například mikro prasklinky, porušené vedení kontaktů, nebo jiné vady způsobené následkem pádu telefonu a rozbití skla displeje. Někdy se vady mohou projevit až během separace skla, které je přilepeno lepidlem. Finální diagnostika se dá určit až po separaci skla a očištění od původního optického lepidla.

Kvalita skla

Originální skla na trhu nejsou, přesto kvalita je srovnatelná s originálem a to i po stránce tvrdosti. Při dlouhodobém používání jsme nezaznamenali výraznější opotřebení či jiné vady. Samotná kvalita opravy je srovnatelná s původním displejem a neztratí žádné výrazně zhoršené zobrazovací vlastnosti.

zobrazovací vlastnosti

Zobrazovací vlastnosti displeje zůstanou srovnatelné, jako před rozbitím displeje.

K lepení displejů využíváme technologii OCA (Optical Clear Adhesive), to znamená, že sklo je  nalepené po celé ploše displeje a je lepeno ve speciálním vacuovém lisu. Technologie je totožná, jako při výrobě nového displeje.  Jak opravujeme displeje?

Doba opravy

Uvědomujeme si, jaké je to v dnešní době být bez mobilu. Proto neustále modernizujeme naše servisní vybavení a technologické postupy, abychom snížili dobu opravy. Doba opravy je okolo 1. až 5. pracovních dnů, záleží na modelu mobilu a vytížení servisu. U některých modelů garantujeme dobu opravy do druhého pracovního dne.

Co když oprava nebude možná?

V takovém případě Tě budeme kontaktovat, abychom se domluvili o dalším postupu. Nabídnout můžeme také nový, nebo repasovaný displej. Vše pak záleží na domluvě a našich možnostech.

když displej nefunguje

Pokud se Vám displej rozbil natolik, že vůbec nefunguje, nebo zobrazuje nějakou vadu, je nutná výměna celého displeje

Vždy používáme pouze originální displeje Samsung. V některých případech můžeme nabídnout i levnější variantu – (originální) displej repasovaný.

Vyber si tvůj Samsung k výměně skla
jak nás hodnotí zákazníci
Jaromir
Recenzent
5/5

Kdo umi, ten umi...

Před 4 dny
Ivan NEMČÍK
ověřený zákazníkověřený zákazník
5/5

Spokojnosť..
Môžem len odporučiť.
Pohodlné poslanie cez packetu, kvalitná práca žiadne nedostatky, aktuálne informácie o tel. #video z opravy na F #
Časovo prekvapila rýchlosť opravy a dodania do SR.

Před 5 dny
Alena J.
Recenzent
5/5
Před 2 týdny
Alena J.
Recenzent
5/5
Před 2 týdny
Kristýna W.
Recenzent
5/5

Telefon jako nový, s výměnou skla jsem absolutně spokojená!

Před 3 týdny
Peter
Recenzent
5/5

spokojnosť, rýchlosť opravy, komunikácia

Před 2 měsíce
O Nás

Jsme specializovaný servis na opravu rozbitých skel displejů Samsung a Apple iPhone. Specializujeme se na tzv. „refubrish displejů“ ( repasování displejů ). Díky speciálně vybavené dílně, specifickým technologiím a praxi, Ti dokážeme profesionálně vyměnit prasklé, nebo jinak poškozené sklo displeje na mobilu Samsung a Apple iPhone.

Výhodou našeho servisu je pohodlné on-line objednání servisních služeb, odkudkoliv z ČR a SR. Stačí si vybrat vhodnou opravu, objednat a odnést rozbitý mobil nejbližší pobočku Zásilkovny, na které si po opravě opravený mobil vyzvedneš. Pobočky jsou v každém městě. O celém procesu od objednání po doručení Tě budeme informovat e-maily.

Kontakt

Linka 10:00 - 17:00

Praskolesy 302
info@servisdispleje.cz
Doprava ZDARMA

Do servisu a zpět v ČR a SR

Informujeme Tě

Od objednání po dokončení opravy Tě informujeme e-maily

Ověřené náhradní díly

Odebíráme pouze od ověřených dodavatelů