Výměna rozbitého

skla Samsung

Rozbilo se Vám sklo na displeji?

Dokážeme vyměnit samotné sklo.

Upadl Vám váš Samsung a prasklo na něm sklo? Pokud displej a dotyk funguje, nemusíte měnit celý displej. Výměna rozbitého skla Samsung je zhruba o 50 % levnější, něž výměna celého displeje.

Samsung Galaxy S23 Ultra

Pokud se Vám rozbilo sklo displeje na mobilu Samsungu Galaxy S23 Ultra – jsite tu správně. Pro opravu skla využíváme stejných technologií jako při výrobě nového displeje.

Samsung Galaxy S23 Ultra

výměna displeje vs. výměna skla

Výměna displeje
1
Výměna skla displeje
1

Ve většině servisů Vám vymění celý displej

Současné mobily Samsung mají displej i sklo jako jeden „nerozebíratelný“ díl.

Pro kvalitní opravu displeje – výměnu skla na displeji (krycího skla displeje), je zapotřebí speciální technické vybavení, technologické postupy, zkušenosti a praxe. Výměna skla displeje je v podstatě repasování displeje, tzv. refurbished. To je důvod, proč Vám ve většině servisů vymění celý displej.
Jak tedy poznat jestli vyměnit sklo, nebo celý displej?
Naše společnost je specializovaná právě na tento druh oprav – výměna skla displeje. Díky speciálně vybavené dílně, odborným zkušenostem a dlouholeté praxi, vám dokážeme rozbité sklo kvalitně vyměnit.

nemusite-menit-cely-displej-vymena-skla-samsung

Výměna skla displeje je poměrně manuálně a technicky více náročná, ale přesto se její úspěšnost poměrně vysoká. V některých případech může být poškozen také displej i když to nemusí být na první pohled vidět. Jsou to například mikro prasklinky, porušené vedení kontaktů, nebo jiné vady způsobené následkem pádu telefonu a rozbití skla displeje. Někdy se vady mohou projevit až během separace skla, které je přilepeno lepidlem. Finální diagnostika se dá určit až po separaci skla a očištění od původního optického lepidla.

Kvalita skla

Originální skla na trhu nejsou, přesto kvalita je srovnatelná s originálem a to i po stránce tvrdosti. Při dlouhodobém používání jsme nezaznamenali výraznější opotřebení či jiné vady. Samotná kvalita opravy je srovnatelná s původním displejem a neztratí žádné výrazně zhoršené zobrazovací vlastnosti.

zobrazovací vlastnosti

Zobrazovací vlastnosti displeje zůstanou srovnatelné, jako před rozbitím displeje.

K lepení displejů využíváme technologii OCA (Optical Clear Adhesive), to znamená, že sklo je  nalepené po celé ploše displeje a je lepeno ve speciálním vacuovém lisu. Technologie je totožná, jako při výrobě nového displeje.  Jak opravujeme displeje?

Doba opravy

Uvědomujeme si, jaké je to v dnešní době být bez mobilu. Proto neustále modernizujeme naše servisní vybavení a technologické postupy, abychom snížili dobu opravy. Doba opravy je okolo 1. až 5. pracovních dnů, záleží na modelu mobilu a vytížení servisu. U některých modelů garantujeme dobu opravy do druhého pracovního dne.

výměna skla displeje

šetří vaší peněženku a životní prostředí

Co když oprava nebude možná?

V takovém případě Vás budeme kontaktovat, abychom se domluvili o dalším postupu. Nabídnout můžeme také nový, nebo repasovaný displej. Vše pak záleží na domluvě a našich možnostech.

Otestujte si váš displej

Aby jste zjistili, jestli je oprava vůbec možná, proveďte si TEST DISPLEJE. Zjistíte tím, jestli stačí vyměnit pouze sklo displeje, nebo budete muset vyměnit celý displej.

když displej nefunguje

Pokud se Vám displej rozbil natolik, že vůbec nefunguje, nebo zobrazuje nějakou vadu, je nutná výměna celého displeje

Vždy používáme pouze originální displeje Samsung. V některých případech můžeme nabídnout i levnější variantu – (originální) displej repasovaný.

Vyberte si Svůj Samsung k výměně rozbitého skla displeje
jak nás hodnotí zákazníci
Hana B.
Recenzent
5/5

Super. Výborný rychlý servis. Děkuji

Před 5 dny
Recenzent obdržel slevový kupón na další opravu.
Michaela
Recenzent
5/5

opraveno skvěle, vše funguje, dodání rychlé, komunikace dobrá

Před 3 týdny
Recenzent obdržel slevový kupón na další opravu.
Hana K.
Recenzent
5/5

Od odeslání mobilu do servisu trvalo vše celkem 14 dní, servis dobře komunikuje. Mobil jsem zatím jen vyndala z obalů , v následujících dnech se chystám přehrát vše zpět z náhradního., Vypadá ale vše velmi dobře a funguje.
Děkuji za dobrou práci!

Před 1 měsíc
Recenzent obdržel slevový kupón na další opravu.
Lešek
Recenzent
5/5
Před 2 měsíce
Hana Mádlová
Recenzent
5/5

Paráda

Před 2 měsíce
Hana Mádlová
Recenzent
5/5

Spokojenost s kvalitou i rychlosti

Před 2 měsíce

O Nás

Jsme specializovaný servis na opravu rozbitých skel displejů Samsung a Apple iPhone. Specializujeme se na tzv. „refubrish displejů“ ( repasování displejů ). Díky speciálně vybavené dílně, specifickým technologiím a praxi, dokážeme profesionálně vyměnit prasklé, nebo jinak poškozené sklo displeje na mobilu Samsung a Apple iPhone.

Výhodou našeho servisu je pohodlné on-line objednání servisních služeb, odkudkoliv z ČR a SR. Stačí si vybrat vhodnou opravu, objednat a odnést rozbitý mobil nejbližší pobočku Zásilkovny, na které si po opravě opravený mobil vyzvednete. Pobočky jsou v každém městě. O celém procesu od objednání po doručení Vás budeme informovat e-maily.

Kontakt

Linka 10:00 - 17:00

Praskolesy 302
info@servisdispleje.cz
Informujeme Vás

Od objednání po dokončení opravy Vás informujeme e-maily

Doprava ZDARMA

Do servisu a zpět v ČR a SR