Košík

Výměna skla Samsung

modelová řada
GALAXY A

jak nás hodnotí zákazníci

Helena B.
5/5
Před 4 dny
Petr
5/5

Vyměněná baterie absolutně v pořádku.

Před 2 týdny
Petr
5/5

Opravený telefon (vyměněné krycí sklo displeje + nová baterie) je profi práce. Nikde není vidět absolutně žádný nedostatek, čistá práce, opravdu moc velká
spokojenost. Všechna data zůstala dle domluvy zachována.

Před 2 týdny
Josef Lukáš
5/5
Před 3 týdny
Martin T.
5/5
Před 2 měsíce
Martin T.
4/5

Práce odvedena skvěle, jen vázla komunikace.

Před 2 měsíce
Andrea Skalová
ověřený zákazníkověřený zákazník
5/5

Baterie poměrně rychle vybíjí. Ale jsem si vědoma, že telefonuju, chatuji, surfuji ve vyhledavači a hraji hry a mám přes bluetooth připojené hodinky.... takže není divu 🙂.

Před 2 měsíce
Andrea Skalová
ověřený zákazníkověřený zákazník
5/5

U mého Samsungu S 10+ funguje vyměněné dotykové sklo displeje perfektně. Výborně se mi píší zprávy, bez překlepů. Vizuálně je vše taky ok. Jen oprava trvala velmi dlouho ... 40 dní!!!! Už jsem se s telefonem loučila.... Naštěstí to dobře dopadlo 🙂

Před 2 měsíce
Šárka
5/5

Super servis, cena opravy poloviční než jinde a kvalita výměny výborná. Vše funguje jak má. Jen doba opravy delší, asi 3 týdny. Ale počítala jsem s tím.

Před 3 měsíce

O Nás

Jsme specializovaný servis na opravu rozbitých skel displejů Samsung. Specializujeme se na tzv. “refubrish displejů” ( repasování displejů ). Díky speciálně vybavené dílně, specifickým technologiím a praxi, Vám dokážeme profesionálně vyměnit prasklé, nebo jinak poškozené sklo displeje na mobilu Samsung.

Výhodou našeho servisu je pohodlné on-line objednání servisních služeb, odkudkoliv z ČR a SR. Stačí si vybrat vhodnou opravu, objednat a odnést rozbitý mobil nejbližší pobočku Zásilkovny, na které si po opravě opravený mobil vyzvednete. Pobočky jsou v každém městě. O celém procesu od objednání po doručení vás informujeme a  e-maily.

Kontakt

Linka 9:00 - 17:00

Praskolesy 302
info@servisdispleje.cz
Doprava pouze 95,-kč

Do servisu a zpět v ČR a SR

Informujeme Vás

Od objednání po dokončení opravy Vás informujeme e-maily

Ověřené náhradní díly

Odebíráme pouze od ověřených dodavatelů

Pobočky v každém městě

Vyberte si Zásilkovnu, která vám vyhovuje