Samsung Galaxy S23 Ultra

Rozbité sklo na displeji Samsung Galaxy S23 Ultra

Samsung Galaxy S23 Ultra

Displej modelu Samsung Galaxy S23 Ultra se řadí k nejdražší kategorii displejů, co jsou momentálně na trhu. Pokud se Vám poškodilo pouze sklo displeje a displej funguje normálně – stačí vyměnit pouze samotné sklo displeje. Výměna samotného skla displeje je levnější, než měnit kompletní panel (displej).

Výměna samotného skla, je obecně technicky i časově o dost náročnější, než měnic celý displej za nový. Není se čemu divit, protože displej se musí z telefonu demotovat a kompletně rozebrat. To vše s maximální opatrností, aby se velice citlivý displej nepoškodil. Po demontáži displeje a kompletního očištění od původních lepidel (tesnění a OCA lepidla) se nalisuje v termovacuovém lisu nové sklo. Lisování se provádí úplně stejně, jako při výrobě originálního nového displeje.

@servisdispleje Výměna skla displeje u Samsungu S23Ultra je obvzlášť naročná. V našem servisu jí zvládneme na 💯%. Opravu si můžete objednat na “servisdispleje.cz” #s23ultra #samsung #displej #mobil ♬ původní zvuk – servis displeje

Jak poznám, že stačí vyměnit pouze sklo displeje? Jednoduchý návod

Informujeme Vás

Od objednání po dokončení opravy Vás informujeme e-maily

Doprava ZDARMA

Do servisu a zpět v ČR a SR