Výměna displeje iPhone 11 pro
Výměna celého displeje Apple iPhone 11 PRO Max
3 980  Objednat opravu

Výměna celého displeje Apple iPhone 11 PRO Max

3 980 

Rozbitý displej u Apple iPhone 11 Pro?

Upadl vám Apple iPhone 11 Pro a rozbil se celý displeji? Displej mobilu nefunguje? Dotyk nereaguje? Pak je tu přímo pro vás výměna celého displeje Apple iPhone 11 Pro.

Servisní služba při které vám vyměníme celý displej Apple iPhone 11 Pro za nový.

Výměna rozbitého displeje Apple iPhone 11 PRO Max

Po pádu mobilu na zem, se vám u Apple iPhone 11 Pro Max rozbil, nebo se jinak poškodilo displeji? Displej vůbec nefunguje, nebo zobrazuje vady? Nefunguje, nebo špatně reaguje dotyk?

Oprava displeje iPhone 11 pro

Shrnutí opravy celého displeje  Apple iPhone 11 Pro Max

  • Po opravě budou zachovány všechny funkce (Face ID, true tone)
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

*Je možné, že se může zobrazovat hláška „neoriginální díl“, která se může zobrazovat v nastavení. Zobrazuje se z důvodu, že telefon detekoval jiný displej, než původní. K odstranění hlášky, je potřeba přepájet čip displeje, ze starého na nový displej. (Bohužel tento servisní zásah ještě neprovádíme, ale v plánu ho máme. Cena této opravy bude úměrná náročnosti.) Funkčnost a kvalita zobrazování je i přesto totožná s původním displejem.


Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Apple iPhone 11 Pro Max

Objednejte si opravu rozbitého displeje Apple iPhone 11 Pro Max stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg