Výměna skla iphone

Rozbilo se Ti sklo na displeji?
Vyměníme Ti rozbité sklo.

Výměna rozbitého
skla displeje Apple iPhone

Upadl Ti tvůj iPhone a prasklo na něm sklo? Pokud displej a dotyk funguje, nemusíš měnit celý displej. 

Apple
iPhone 13

Rozbité sklo displeje na Apple iPhone 13 – jsi tu správně. Pro opravu skla využíváme stejných technologií jako při výrobě nového displeje.

výměna displeje vs. výměna skla

Výměna originálního displeje
1

iPhone 13

Výměna skla displeje
1

iPhone 13

Proč měnit pouze sklo displeje?

Ve většině servisů Ti vymění celý displej, který je ve většině případech neoriginální. Tyto neoriginální displeje mají kolikrát horší zobrazovací vlastnosti, nebo horší reakce na dotyk. Někdy se může stát po výměně neoriginálního displeje, že přestanou být aktivní některé funkce (True Tone, Touch ID, Face ID). Pokud si necháš vyměnit pouze sklo displeje, zůstane Ti tvůj originální displej a tím i funkční všechny jeho funkce.

Výměna skla displeje je poměrně manuálně a technicky více náročná, ale díky našim dlouholetým zkušenostem a servisnímu zázemí je její úspěšnost poměrně vysoká. V některých případech může být poškozen také displej i když to nemusí být na první pohled vidět. Jsou to například mikro prasklinky, porušené vedení kontaktů, nebo jiné vady způsobené následkem pádu telefonu. Někdy se vady mohou projevit až během separace skla, které je přilepeno lepidlem. Finální diagnostika se dá určit až po separaci skla a očištění od původního optického lepidla.

Kvalita skla

Originální skla na trhu nejsou, přesto kvalita je srovnatelná s originálem a to i po stránce tvrdosti. Při dlouhodobém používání jsme nezaznamenali výraznější opotřebení či jiné vady. Samotná kvalita opravy je srovnatelná s původním displejem a neztratí žádné výrazně zhoršené zobrazovací vlastnosti.

zobrazovací vlastnosti

Zobrazovací vlastnosti displeje zůstanou srovnatelné, jako před rozbitím displeje.

K lepení displejů využíváme technologii OCA (Optical Clear Adhesive), to znamená, že sklo je  nalepené po celé ploše displeje a je lepeno ve speciálním vacuovém lisu. Technologie je totožná, jako při výrobě nového displeje.  Jak opravujeme displeje?

Doba opravy

Doba opravy je zpravidla okolo 2 – 10 pracovních dnů, záleží na modelu mobilu, vytížení servisu a případných komplikacích při dané opravě. Ve vyjímečných případech se oprava může o něco prodloužit, maximálně však na 30.dní. Vždy se snažíme opravu dokončit v co nejkratší možné době. V některých případech oprava nelze skutečně urychlit, aby neměla negativní dopad na kvalitu opravy.

Co když oprava nebude možná?

V takovém případě Tě budeme kontaktovat, abychom se domluvili o dalším postupu. Nabídnout můžeme také repasovaný displej. Vše pak záleží na domluvě a našich možnostech.

Vyber si Tvůj iPhone k výměně skla
jak nás hodnotí zákazníci
Jaromir
Recenzent
5/5

Kdo umi, ten umi...

Před 1 měsíc
Ivan NEMČÍK
ověřený zákazníkověřený zákazník
5/5

Spokojnosť..
Môžem len odporučiť.
Pohodlné poslanie cez packetu, kvalitná práca žiadne nedostatky, aktuálne informácie o tel. #video z opravy na F #
Časovo prekvapila rýchlosť opravy a dodania do SR.

Před 1 měsíc
Alena J.
Recenzent
5/5
Před 2 měsíce
Alena J.
Recenzent
5/5
Před 2 měsíce
Kristýna W.
Recenzent
5/5

Telefon jako nový, s výměnou skla jsem absolutně spokojená!

Před 2 měsíce
Peter
Recenzent
5/5

spokojnosť, rýchlosť opravy, komunikácia

Před 3 měsíce
O Nás

Jsme specializovaný servis na opravu rozbitých skel displejů Samsung a Apple iPhone. Specializujeme se na tzv. „refubrish displejů“ ( repasování displejů ). Díky speciálně vybavené dílně, specifickým technologiím a praxi, Ti dokážeme profesionálně vyměnit prasklé, nebo jinak poškozené sklo displeje na mobilu Samsung a Apple iPhone.

Výhodou našeho servisu je pohodlné on-line objednání servisních služeb, odkudkoliv z ČR a SR. Stačí si vybrat vhodnou opravu, objednat a odnést rozbitý mobil nejbližší pobočku Zásilkovny, na které si po opravě opravený mobil vyzvedneš. Pobočky jsou v každém městě. O celém procesu od objednání po doručení Tě budeme informovat e-maily.

Kontakt

Linka 10:00 - 17:00

Praskolesy 302
info@servisdispleje.cz
Informujeme Vás

Od objednání po dokončení opravy Vás informujeme e-maily

Doprava ZDARMA

Do servisu a zpět v ČR a SR