Košík

Výměna skla iphone

Rozbilo se vám sklo na displeji?
Vyměníme vám rozbité sklo.

Výměna rozbitého
krycího skla displeje Apple iPhone

Upadl vám váš mobil a prasklo na něm sklo? Pokud displej a dotyk funguje, nemusíte měnit celý displej. 

Apple
iPhone SE 2020

Pokud se vám rozbilo sklo displeje na Apple iPhone SE 2020 – jste tu správně. Pro opravu skla využíváme stejných technologií jako při výrobě nového displeje.

iPhone SE2020

výměna displeje vs. výměna skla

1
Výměna originálního displeje

iPhone SE 2020

1
Výměna skla displeje

iPhone SE 2020

Proč měnit pouze sklo displeje?

Ve většině servisů Vám vymění celý displej, který je ve většině případech neoriginální. Společnost Apple neposkytuje originální díly pro neoficiální servisy. Proto drtivá většina servisů, je nucena používat neoriginální náhradní díly. Tyto neoriginální displeje mají kolikrát horší zobrazovací vlastnosti, nebo horší reakce na dotyk. Někdy se může stát po výměně neoriginálního displeje, že přestanou být aktivní některé funkce (True Tone, Touch ID, Face ID). Pokud si necháte vyměnit pouze sklo displeje, zůstane vám Váš originální displej a tím i funkční všechny jeho funkce.

Výměna skla displeje je poměrně manuálně a technicky více náročná, ale přesto se její úspěšnost poměrně vysoká. V některých případech může být poškozen také displej i když to nemusí být na první pohled vidět. Jsou to například mikro prasklinky, porušené vedení kontaktů, nebo jiné vady způsobené následkem pádu telefonu. Někdy se vady mohou projevit až během separace skla, které je přilepeno lepidlem. Finální diagnostika se dá určit až po separaci skla a očištění od původního optického lepidla.

Kvalita skla

Originální skla na trhu nejsou, přesto kvalita je srovnatelná s originálem a to i po stránce tvrdosti. Při dlouhodobém používání jsme nezaznamenali výraznější opotřebení či jiné vady. Samotná kvalita opravy je srovnatelná s původním displejem a neztratí žádné výrazně zhoršené zobrazovací vlastnosti.

zobrazovací vlastnosti

Zobrazovací vlastnosti displeje zůstanou srovnatelné, jako před rozbitím displeje.

K lepení displejů využíváme technologii OCA (Optical Clear Adhesive), to znamená, že sklo je  nalepené po celé ploše displeje a je lepeno ve speciálním vacuovém lisu. Technologie je totožná, jako při výrobě nového displeje.  Jak opravujeme displeje?

Doba opravy

Doba opravy je zpravidla okolo 2 – 10 pracovních dnů, záleží na modelu mobilu, vytížení servisu a případných komplikacích při dané opravě. Ve vyjímečných případech se oprava může o něco prodloužit, maximálně však na 30.dní. Vždy se snažíme opravu dokončit v co nejkratší možné době. V některých případech oprava nelze skutečně urychlit, aby neměla negativní dopad na kvalitu opravy.

Co když oprava nebude možná?

V takovém případě vás budeme kontaktovat, abychom se domluvili o dalším postupu. Nabídnout můžeme také repasovaný displej. Vše pak záleží na domluvě a našich možnostech.

Vyberte si váš iPhone k výměně skla
jak nás hodnotí zákazníci
Vašek Š.
5/5

Děkuji za velmi rychlé a kvalitní vyřízení reklamace.

Před 3 týdny
Jaromir
5/5

Relativne delsi doba opravy, ale vysledek stoji za to...

Před 4 týdny
Josef
5/5
Před 4 týdny
Josef
5/5
Před 4 týdny
Jiri Šveněk
5/5

opravdu mimoradne vstricny pristup pri vyrizovani reklamace za me 100% mohu jedine doporucit

Před 4 týdny
Miroslav Vítů
5/5

Super

Před 1 měsícem
O Nás

Jsme specializovaný servis na opravu rozbitých skel displejů Samsung a Apple. Specializujeme se na tzv. „refubrish displejů“ ( repasování displejů ). Díky speciálně vybavené dílně, specifickým technologiím a praxi, Vám dokážeme profesionálně vyměnit prasklé, nebo jinak poškozené sklo displeje na mobilu Samsung a Apple iPhone.

Výhodou našeho servisu je pohodlné on-line objednání servisních služeb, odkudkoliv z ČR a SR. Stačí si vybrat vhodnou opravu, objednat a odnést rozbitý mobil nejbližší pobočku Zásilkovny, na které si po opravě opravený mobil vyzvednete. Pobočky jsou v každém městě. O celém procesu od objednání po doručení vás informujeme a  e-maily.

Kontakt

Linka 9:00 - 18:00

Praskolesy 302
info@servisdispleje.cz
Doprava pouze 95,-kč

Do servisu a zpět v ČR a SR

Průměrná doba opravy

Aktuálně průměrně: 5 prac. dní

Ověřené náhradní díly

Odebíráme pouze od ověřených dodavatelů

Pobočky v každém městě

Vyberte si Zásilkovnu, která vám vyhovuje

Pozor! Nejste připojeni k internetu!