Výměna displeje iPhone 12 Pro Max
Výměna celého displeje Apple iPhone 12 Pro Max
6 850  Objednat opravu

Výměna celého displeje Apple iPhone 12 Pro Max

6 850 

Displej nefunguje, zobrazuje vadu, nebo štatně reaguje dotyk?    

Výměna rozbitého displeje Apple iPhone 12 Pro Max (original Apple) 

Máte na svém Apple iPhone 12 Pro Max rozbitý, nebo se jinak poškozený displej? Displej vůbec nefunguje, zobrazuje vady, nebo špatně reaguje dotyk? Nebojte se, nejste sami. Nehody se stávají. Výměnou celého displeje Apple iPhone 12 Pro Max, bude Váš mobil zase jako nový.

V našem servisu vám s výměnou celého displeje Apple iPhone 12 Pro Max rádi pomůžeme. Jsme zkušení technici se speciálním vybavením. Opravu provedeme rychle a kvalitně, takže se brzy budete moci těšit z plně funkčního telefonu s perfektním displejem.

Je možné, že Vám prasklo pouze sklo displeje. Otestujte si poškození displeje? Výměna samotného skla displeje je o něco levnější, než měnit celý displej (pokud chcete zachovat kvalitu). Výměnu samotného skla displeje můžete objednat na: výměna skla displeje iPhone 12 Pro Max

oprava iPhone 12 Pro Max

Shrnutí opravy celého displeje  Apple iPhone 12 Pro Max

  • Po opravě budou zachovány všechny funkce (Face ID, true tone)
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.
  • Náhradní díl je originální
Pozn.: V některých případech může telefon podávat hlášku o neoriginálním displeji (i přesto že je originální). Je to způsobeno tím, že sériové číslo nového displeje se neshoduje s původním displejem. Na funkčnost, ani na kvalitu zobrazování nemá tato hláška vliv.

Výměna celého displeje Samsung

Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Apple iPhone 12 Pro Max

Jak objednat opravu rozbitého displeje?

Objednejte si opravu rozbitého displeje Apple iPhone 12 Pro Max stisknutím tlačítka OBJEDNAT, vyplňte potřebné údaje a potvrďte objednávku. Zabalte mobil do krabice a odnes ho na pobočku Zásilkovny. Celý postup Vám ještě jednou postupně přijde do e-mailu.  Podrobnější informace jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, Vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete také Váš iPhone odnést do servisu i osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg