výměna displeje Apple iPhone7
Výměna celého displeje Apple iPhone 7 Plus
1 950  Original price was: 1 950 Kč.1 650 Current price is: 1 650 Kč. Objednat opravu
Sleva!

Výměna celého displeje Apple iPhone 7 Plus

Original price was: 1 950 Kč.Current price is: 1 650 Kč.

-15%

Rozbitý displej u Apple iPhone 7 Plus?

Upadl Ti Apple iPhone 7 Plus a rozbil se celý displeji? Displej mobilu nefunguje? Dotyk nereaguje? Pak je tu přímo pro Tebe výměna celého displeje Apple iPhone 7 Plus. Servisní služba při které Ti vyměníme celý displej Apple iPhone 7 za nový.

Výměna rozbitého displeje Apple iPhone 7 Plus 

Po pádu mobilu na zem, se Ti na Apple iPhone 7 Plus rozbil, nebo se jinak poškodilo displeji? Displej vůbec nefunguje, nebo zobrazuje vady? Nefunguje, nebo špatně reaguje dotyk?

Je možné, že Ti prasklo pouze sklo displeje. Otestuj si poškození displeje? Výměna samotného skla displeje je o něco levnější, než měnit celý displej (pokud chceš zachovat kvalitu). Výměnu samotného skla displeje můžeš objednat na: výměna skla displeje iPhone 7 Plus

oprava displeje iPhone 7

Shrnutí opravy celého displeje  Apple iPhone 7 Plus

  • Po opravě budou zachovány všechny funkce (Touch ID, true tone)
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.


Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Apple iPhone 7 Plus

Objednej si opravu rozbitého skla Apple iPhone 7 Plus stisknutím tlačítka OBJEDNAT, vyplň potřebné údaje a odešli objednávku. Zabal mobil do krabice a odnes ho na pobočku Zásilkovny. Neboj, celý postup Ti ještě jednou postupně přijde do e-mailu.  Podrobnější informace jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, Tě budeme informovat e-maily

Pokud jsi z naší lokality, můžeš iPhone odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg