Výměna displeje Apple iPhone 8
Výměna celého displeje Apple iPhone 8
1 990  Objednat opravu

Výměna celého displeje Apple iPhone 8

1 990 

Rozbitý displej u Apple iPhone 8?

Upadl Ti Apple iPhone 8 a rozbil se celý displeji? Displej mobilu nefunguje? Dotyk nereaguje? Pak je tu přímo pro Tebe výměna celého displeje Apple iPhone 8. Servisní služba při které Ti vyměníme celý displej Apple iPhone 8 za nový.

Výměna rozbitého displeje Apple iPhone 8 

Po pádu mobilu na zem, se Ti na Apple iPhone 8 rozbil, nebo se jinak poškodilo displeji? Displej vůbec nefunguje, nebo zobrazuje vady? Nefunguje, nebo špatně reaguje dotyk?

Je možné, že Ti prasklo pouze sklo displeje. Otestuj si poškození displeje? Výměna samotného skla displeje je o něco levnější, než měnit celý displej (pokud chceš zachovat kvalitu). Výměnu samotného skla displeje můžeš objednat na: výměna skla displeje iPhone 8

oprava displeje Apple iPhone 8

Shrnutí opravy celého displeje  Apple iPhone 8

  • Po opravě budou zachovány všechny funkce (Touch ID, true tone)
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.


Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Apple iPhone 8

Objednej si opravu rozbitého skla Apple iPhone 7 stisknutím tlačítka OBJEDNAT, vyplň potřebné údaje a odešli objednávku. Zabal mobil do krabice a odnes ho na pobočku Zásilkovny. Neboj, celý postup Ti ještě jednou postupně přijde do e-mailu.  Podrobnější informace jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, Tě budeme informovat e-maily

Pokud jsi z naší lokality, můžeš iPhone odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg