Výměna rozbitého displeje Huawei, Honor, Xiaomi, Google a další značky
Výměna displeje Huawei P30 Lite
1 650  Objednat opravu
Nově opravujeme!

Výměna displeje Huawei P30 Lite

1 650 

 

Rozbitý displej u Huawei P30 Lite?

Upadl vám Huawei P30 Lite a rozbil se celý displeji? Displej mobilu nefunguje? Dotyk nereaguje? Pak je tu přímo pro vás výměna celého displeje Huawei P30 Lite. Servisní služba při které vám vyměníme celý displej Huawei P30 Lite za nový.

 

Výměna rozbitého displeje Huawei P30 Lite

Po pádu mobilu na zem, se vám u Huawei P30 Lite rozbil, nebo se jinak poškodil displeji? Displej vůbec nefunguje, nebo zobrazuje vady? Nefunguje, nebo špatně reaguje dotyk?

Shrnutí opravy celého displeje  Huawei P30 Lite

  • Po opravě budou zachovány všechny funkce
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Huawei P30 Lite

Jak objednat opravu rozbitého displeje?

Stiskněte tlačítko OBJEDNAT OPRAVU a vyplňte potřebné údaje, abyste si mohli objednat opravu rozbitého displeje Huawei P30 Lite. Poté zabalte mobil do krabice a odnesete ho na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. Podrobné informace jak objednat servis – přeprava do servisu?
Až přijmeme Váš mobil do servisu, provedeme vstupní kontrolu, informujeme Vás e-mailem. Až dokončíme opravu a také až bude mobil expedovaný, informujeme Vás.

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš mobil odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg