Výměna rozbitého skla displeje iPhone XS Max
Výměna skla Apple iPhone XS Max
2 450  Objednat opravu

Výměna skla Apple iPhone XS Max

2 450 

Rozbité sklo u Apple iPhone XS Max?

Upadl Ti Apple iPhone XS Max a rozbilo se sklo na displeji? Displej iPhonu funguje? Dotyk reaguje? Nechceš platit drahou opravu za výměnu celého displeje? Pak je tu přímo pro Tebe výměna skla displeje iPhone XS Max. Servisní služba při které vyměníme rozbité sklo displeje Apple iPhone XS Max za nové. Podmínkou je, že displej i dotyk musí fungovat a neprojevovat žádné vady. Jak otestovat poškození displeje?  

 • Výměna skla je levnější, něž měnit celý displej
 • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
 • Zůstane vám váš originální displej Apple
 • Po opravě budou zachovány všechny funkce
 • Mobil zůstane voděodolný
 • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“

 

Výměna prasklého skla displeje Apple iPhone XS Max

Po pádu mobilu na zem, se Ti u Apple iPhone XS Max rozbilo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Apple iPhone XS Max je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý nový originální displej.
Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem. Při opravě používáme metodu OCA, která je shodná s metodou, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti a přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje). V případě, když zjistíme nějakou závadu, kontaktujeme Tě a domluvíme se na dalším postupu opravy. Jak otestovat poškození displeje?

oprava Apple iPhone Xs Max

Shrnutí opravy prasklého skla

 • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
 • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
 • Zůstane Ti originální displej se zachováním všech jeho funkcí
 • Mobil zůstane voděodolný
 • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Apple iPhone XS Max

Objednej si opravu rozbitého skla Apple iPhone XS Max stisknutím tlačítka OBJEDNAT, vyplň potřebné údaje a odešli objednávku. Zabal mobil do krabice a odnes ho na pobočku Zásilkovny. Neboj, celý postup Ti ještě jednou postupně přijde do e-mailu. Podrobnější informace jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, Tě budeme informovat e-maily

Pokud jsi z naší lokality, můžeš iPhone odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg
Doba opravy

1 až 3 pracovní dny, záleží na poškození displeje. (nezapočítává se doba přepravy).

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze

Přidat recenzi
V současné době nepřijímáme nové recenze