Výměna skla Samsung Galaxy A8 2018

(Hodnocení: 2)

Od 1 790 

Servisní služba při které vám vyměníme rozbité sklo displeje za nové. Podmínkou je, že displej nesmí být nijak poškozen. Jak otestovat poškození displeje?

Doplňkové služby k opravě
Výměna zadního skla
Zástupný symbol
Výměna baterie
Zástupný symbol
Katalogové číslo: SKL-A530 Kategorie: Štítek:

Popis

Oprava prasklého skla displeje Samsung Galaxy A8 2018 – A530F

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy A8 2018 prasklo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Samsung A8 2018 je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý displej za nový. Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem. Při opravě používáme metodu OCA. Je shodná s metodou, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti a přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje). V případě, když zjistíme nějakou závadu, kontaktujeme vás a domluvíme se na dalším postupu opravy. Jak otestovat poškození displeje?

Shrnutí opravy

 • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
 • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
 • Zůstane vám váš originální displej
 • Mobil zůstane voděodolný
 • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

 

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Samsung A8 2018

Objednejte si opravu rozbitého skla Samsung A8 2018 stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

 

 

2 recenze Výměna skla Samsung Galaxy A8 2018

 1. Patrik M.

  Profesionálně opraveno

 2. Jiří L. (ověřený vlastník)

  super, jako nový 🙂

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.