Servisní služba - Výměna skla Samsung S8
Výměna skla Samsung Galaxy S8
Od 1 950  Objednat opravu

Výměna skla Samsung Galaxy S8

Od 1 950 

Rozbité sklo u Samsung Galaxy S8?

Displej a dotyk funguje? Nechcete platit drahou opravu za výměnu celého displeje? Podmínka je, že displej i dotyk musí fungovat a neprojevovat žádné vady. Jak otestovat poškození displeje? Pokud objevíte nějakou vadu, nebo displej nefunguje správně, můžete si objednat: výměna celého displeje Samsung S8  

(Hodnocení: 77)

Doplňkové služby k opravě

Výměna baterie
Výměna baterie Samsung S8 (originál)
1 130 
Výměna zadního skla
Výměna zadního skla Samsung S8 - Černá
800 
Výměna zadního skla Samsung S8 - Stříbrná
800 
Výměna zadního skla Samsung S8 - Modrá
800 
Výměna zadního skla Samsung S8 - Ružová
800 

Výměna prasklého skla displeje Samsung Galaxy S8 – G950F

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy S8 prasklo, nebo se jinak poškodilo sklo na displeji? Nové krycí sklo displeje je totožné s původním originálním sklem. Ať už po stránce tvrdosti a odolnosti, tak i po stránce zobrazovacích vlastností a jeho funkčnosti. Výměna skla na displeji mobilu Samsung S8 je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý displej za nový.

Při opravě displeje vyžíváme metodu technologie OCA, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti, ani přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje? Při montáži opraveného displeje zpět do mobilu, využíváme stejných technologických postupů jako výrobce.

Výměna samotného skla displeje Samsung S10

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje).  Jak otestovat poškození displeje?
Pokud potřebujete vyměnit celý displej – výměna celého displeje Samsung S8

Výměna skla displeje Samsungu S8 je poměrně manuálně a technicky více náročná, ale přesto její úspěšnost máme poměrně vysokou. V některých případech můžete mít poškozen také displej i když to nemusí být na první pohled vidět. Jsou to například mikro prasklinky, porušené vedení kontaktů, nebo jiné vady způsobené následkem pádu telefonu. Někdy se vady projeví až po separaci skla displeje.

Finální diagnostika se dá určit až po separaci skla a očištění od původního optického lepidla. Pokud by se závada projevila po separaci (demontáži skla), v takovém případě vás budeme kontaktovat, abychom se domluvili na dalším postupu. Nabídnout můžeme nový originální displej za zvýhodněnou cenu, nebo repasovaný displej (pokud ho budeme mít skladem). Vše pak záleží na domluvě a našich možnostech. Více informací o výměně skla Samsung – výměna skla Samsung

YouTube video

Shrnutí opravy prasklého skla Samsung S8

 • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
 • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
 • Zůstane vám váš originální displej
 • Mobil zůstane voděodolný
 • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Oprava displeje Samsung S8

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Samsung S8

Jak objednat opravu rozbitého displeje?

Stiskněte tlačítko OBJEDNAT OPRAVU a vyplňte potřebné údaje, abyste si mohli objednat opravu rozbitého skla Samsung S8. Poté zabalte mobil do krabice a odnesete ho na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. Podrobné informace jak objednat servis – přeprava do servisu?
Až přijmeme Váš mobil do servisu, provedeme vstupní kontrolu, informujeme Vás e-mailem. Až dokončíme opravu a také až bude mobil expedovaný, informujeme Vás.

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg

77 recenzí Výměna skla Samsung Galaxy S8

4,8
Založeno na 77 recenzích
1-10 z 77 recenzí
 1. spokojnosť, rýchlosť opravy, komunikácia

 2. Nadočekávání spokojen

 3. Oprava trvala trochu dele (3 tydny), nicmene vse v poradku, vyborne opraveno.

 4. Sice cena za opravu starsiho S8 vyssi a chvili to i zabralo, ale oprava cistych 100%. Az neuveritelne, dobra prace!:-)

 5. Za mě naprostá spokojenost. Profesionální výměna s plnou funkčností. Tlf jako nový. Jen delší doba opravy, ale to vlastně není podstatné , vzhledem k technologii procesu výměny skla. Jedině doporučuji.

 6. Zdravím, hodnocení výměny displeje hodnotím na jedničku. Škoda jen že výměnou, pravděpodobně vložením do přípravku vznikly na krajích menší vrypy. Na funkci nemá vliv. Chválím rychlost, cenu. S výměnou jsem spokojen.

 7. Zatím jsem telefon nespustila, ale na první pohled se zdá oprava OK.

Přidat recenzi
V současné době nepřijímáme nové recenze