Výměna skla Samsung Galaxy S7 Edge

2 490 

Servisní služba při které vám vyměníme rozbité sklo displeje za nové. Podmínkou je, že displej nesmí být nijak poškozen. Jak otestovat poškození displeje?

 

(Hodnocení: 8)

Není skladem

Oprava rozbitého skla displeje Samsung Galaxy S7 Edge – G935F

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy S7 Edge prasklo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Samsung S7 Edge je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý displej za nový. Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem. Při opravě používáme metodu OCA. Je shodná s metodou, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti a přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje). V případě, když zjistíme nějakou závadu, kontaktujeme vás a domluvíme se na dalším postupu opravy. Jak otestovat poškození displeje?

Shrnutí opravy

 • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
 • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
 • Zůstane vám váš originální displej
 • Mobil zůstane voděodolný
 • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

 

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Samsung S7 Edge

Objednejte si opravu rozbitého skla Samsung S7 Edge stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

 

 

 

Další informace

Hmotnost 0 1 kg

8 recenzí Výměna skla Samsung Galaxy S7 Edge

5,0
Založeno na 8 recenzích
5 hvězdiček
100
100%
4 hvězdičky
0%
3 hvězdičky
0%
2 hvězdičky
0%
1 hvězdička
0%
1-8 z 8 recenzí
 1. Servisdispleje.cz mohu jen doporučit, maximální spokojenost. Po výměně rozbitého skla u mobilního telefonu zn. Samsung je telefon opět jako nový, bez jakýchkoliv známek výměny skla, vše funguje, tak jak má. Perfektní práce této firmy, i když oprava trvala delší dobu než jsem předpokládal, ale člověk si raději počká než aby to bylo rychle na úkor odvedené práce.

 2. Telefon jako nový.

 3. Kvalitní oprava,děkuji

 4. Výměna displeje naprostá spokojenost. Info co jsem dostal ohledně předávky bylo zcela srozumitelné. A co je hlavní mobil je jako nový a funkční

 5. S výměnou skla i s dopravou přes zásilkovnu jsem velmi spokojená. Vřele doporučuji:-).

 6. Jsem velmi spokojena a vaše služby jsou rychlé

 7. Vše funguje jak má 🙂

Přidat recenzi
V současné době nepřijímáme nové recenze