Výměna displeje iPhone 11
Výměna celého displeje Apple iPhone 11
Od 3 200  Objednat opravu

Výměna celého displeje Apple iPhone 11

Od 3 200 

Rozbil se ti displej u tvého iPhone 11? Nezoufej! Jsi na správném místě! Tvůj iPhone 11 ti opravíme originálním displejem.

Doplňkové služby k opravě
Výměna baterie Apple iPhone
Výměna baterie iPhone 11
1 690 

Výměna rozbitého displeje Apple iPhone 11 (original Apple)

Po pádu mobilu na zem se ti u Apple iPhone 11 rozbil displej? Nebo se jinak poškodil? Displej vůbec nefunguje nebo zobrazuje vady? Nefunguje nebo špatně reaguje na dotyk? Rozbilo se ti sklo?

Oprava displeje iPhone 11

Shrnutí opravy celého displeje  Apple iPhone 11

  • Po opravě budou zachovány všechny funkce (Face ID, true tone)
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.
  • Náhradní díl je originální
Pozn.: V některých případech může telefon podávat hlášku o neoriginálním displeji (i přesto že je originální). Je to způsobeno tím, že sériové číslo nového displeje se neshoduje s původním displejem. Na funkčnost, ani na kvalitu zobrazování nemá tato hláška vliv.

Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Apple iPhone 11

Objednejte si opravu rozbitého displeje Apple iPhone 11 stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg