Výměna displeje Apple iPhone 12
Výměna celého displeje Apple iPhone 12
Od 4 444  Objednat opravu

Výměna celého displeje Apple iPhone 12

Od 4 444 

Doplňkové služby k opravě
Výměna baterie Apple iPhone
Výměna baterie iPhone 12
1 790 

Výměna rozbitého displeje Apple iPhone 12 (original Apple)

Po pádu mobilu na zem, se Ti na Apple iPhone 12 rozbil, nebo se jinak poškodilo displeji? Displej vůbec nefunguje, nebo zobrazuje vady? Nefunguje, nebo špatně reaguje dotyk?

Je možné, že Ti prasklo pouze sklo displeje. Otestuj si poškození displeje? Výměna samotného skla displeje je o něco levnější, než měnit celý displej (pokud chceš zachovat kvalitu). Výměnu samotného skla displeje můžeš objednat na: výměna skla displeje iPhone 12

oprava Apple iPhone 12 - výměna displeje, výměna skla displeje, výměna baterie

Shrnutí opravy celého displeje  Apple iPhone 12

  • Po opravě budou zachovány všechny funkce (Face ID, true tone)
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.
  • Náhradní díl je originální
Pozn.: V některých případech může telefon podávat hlášku o neoriginálním displeji (i přesto že je originální). Je to způsobeno tím, že sériové číslo nového displeje se neshoduje s původním displejem. Na funkčnost, ani na kvalitu zobrazování nemá tato hláška vliv.

Instrukce k objednání servisu: výměna displeje Apple iPhone 12

Objednej si opravu rozbitého skla Apple iPhone 12 stisknutím tlačítka OBJEDNAT, vyplň potřebné údaje a odešli objednávku. Zabal mobil do krabice a odnes ho na pobočku Zásilkovny. Neboj, celý postup Ti ještě jednou postupně přijde do e-mailu.  Podrobnější informace jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, Tě budeme informovat e-maily

Pokud jsi z naší lokality, můžeš iPhone odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg