Výměna displeje Apple iPhone 12
Výměna celého displeje Apple iPhone 12
3 980  Objednat opravu
Nově opravujeme!

Výměna celého displeje Apple iPhone 12

3 980 

Rozbitý displej u Apple iPhone 12?

Upadl Ti Apple iPhone 12 a rozbil se celý displeji? Displej mobilu nefunguje? Dotyk nereaguje? Pak je tu přímo pro Tebe výměna celého displeje Apple iPhone 12. Servisní služba při které Ti vyměníme celý displej Apple iPhone 12 za nový.

Výměna rozbitého displeje Apple iPhone 12 

Po pádu mobilu na zem, se Ti na Apple iPhone 12 rozbil, nebo se jinak poškodilo displeji? Displej vůbec nefunguje, nebo zobrazuje vady? Nefunguje, nebo špatně reaguje dotyk?

Je možné, že Ti prasklo pouze sklo displeje. Otestuj si poškození displeje? Výměna samotného skla displeje je o něco levnější, než měnit celý displej (pokud chceš zachovat kvalitu). Výměnu samotného skla displeje můžeš objednat na: výměna skla displeje iPhone 12

oprava Apple iPhone 12 - výměna displeje, výměna skla displeje, výměna baterie

Shrnutí opravy celého displeje  Apple iPhone 12

  • Po opravě budou zachovány všechny funkce (Face ID, true tone)
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

*Je možné, že se může zobrazovat hláška „neoriginální díl“, která se může zobrazovat v nastavení. Zobrazuje se z důvodu, že telefon detekoval jiný displej, než původní. K odstranění hlášky, je potřeba přepájet čip displeje, ze starého na nový displej. (Bohužel tento servisní zásah ještě neprovádíme, ale v plánu ho máme. Cena této opravy bude úměrná náročnosti.) Funkčnost a kvalita zobrazování je i přesto totožná s původním displejem.


Instrukce k objednání servisu: výměna displeje Apple iPhone 12

Objednej si opravu rozbitého skla Apple iPhone 12 stisknutím tlačítka OBJEDNAT, vyplň potřebné údaje a odešli objednávku. Zabal mobil do krabice a odnes ho na pobočku Zásilkovny. Neboj, celý postup Ti ještě jednou postupně přijde do e-mailu.  Podrobnější informace jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, Tě budeme informovat e-maily

Pokud jsi z naší lokality, můžeš iPhone odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg