Výměna rozbitého skla displeje iPhone 12
Výměna skla Apple iPhone 12
2 950  Objednat opravu

Výměna skla Apple iPhone 12

2 950 

Rozbité sklo u Apple iPhone 12?

Upadl Ti Apple iPhone 12 a rozbilo se sklo na displeji? Displej iPhonu funguje? Dotyk reaguje? Nechceš platit drahou opravu za výměnu celého displeje? Pak je tu přímo pro Tebe výměna skla displeje iPhone 12. Servisní služba při které vyměníme rozbité sklo displeje Apple iPhone 11 za nové. Podmínkou je, že displej i dotyk musí fungovat a neprojevovat žádné vady. Jak otestovat poškození displeje?  

 • Výměna skla je levnější, něž měnit celý displej
 • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
 • Zůstane vám váš originální displej Apple
 • Po opravě budou zachovány všechny funkce
 • Mobil zůstane voděodolný
 • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“

 

Skladem

Výměna prasklého skla displeje Apple iPhone 12

Po pádu mobilu na zem, se Ti u Apple iPhone 12 rozbilo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Apple iPhone 12 je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý nový originální displej.
Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem. Při opravě používáme metodu OCA, která je shodná s metodou, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti a přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje). V případě, když zjistíme nějakou závadu, kontaktujeme Tě a domluvíme se na dalším postupu opravy. Jak otestovat poškození displeje?

oprava Apple iPhone 12 - výměna displeje, výměna skla displeje, výměna baterie

Shrnutí opravy prasklého skla

 • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
 • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
 • Zůstane Ti originální displej se zachováním všech jeho funkcí
 • Mobil zůstane voděodolný
 • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Apple iPhone 12

Objednej si opravu rozbitého skla Apple iPhone 12 stisknutím tlačítka OBJEDNAT, vyplň potřebné údaje a odešli objednávku. Zabal mobil do krabice a odnes ho na pobočku Zásilkovny. Neboj, celý postup Ti ještě jednou postupně přijde do e-mailu. Podrobnější informace jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, Tě budeme informovat e-maily

Pokud jsi z naší lokality, můžeš iPhone odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg
Doba opravy

1 až 3 pracovní dny, záleží na poškození displeje. (nezapočítává se doba přepravy).

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze

Přidat recenzi
V současné době nepřijímáme nové recenze