Výměna displeje Apple iPhone X
Výměna celého displeje Apple iPhone X
2 700  Objednat opravu

Výměna celého displeje Apple iPhone X

2 700 

Rozbitý displej u Apple iPhone X?

Upadl vám Apple iPhone X a rozbil se celý displeji? Displej mobilu nefunguje? Dotyk nereaguje? Pak je tu přímo pro vás výměna celého displeje Apple iPhone X.

Servisní služba při které vám vyměníme celý displej Apple iPhone X za nový originální kvality.

Výměna rozbitého displeje Apple iPhone X (originální kvalita)

Po pádu mobilu na zem, se vám u Apple iPhone X rozbil, nebo se jinak poškodilo displeji? Displej vůbec nefunguje, nebo zobrazuje vady? Nefunguje, nebo špatně reaguje dotyk?

Je možné, že Vám prasklo pouze sklo displeje. Zde si můžete displej otestovat: Jak otestovat poškození displeje? Výměna samotného skla displeje je o něco levnější, než měnit celý displej (pokud chcete zachovat kvalitu). Výměnu samotného skla displeje si můžete objednat zde: výměna skla displeje iPhone X

Oprava displeje Apple iPhone X

Shrnutí opravy celého displeje  Apple iPhone X

  • Nový displej je originální kvality (nepoznáte rozdíl)
  • Po opravě budou zachovány všechny funkce (Face ID, true tone)
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Apple iPhone X

Objednejte si opravu rozbitého displeje Apple iPhone X stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg