Výměna skla displeje Apple iPhone X
Výměna skla Apple iPhone X
1 847  Objednat opravu

Výměna skla Apple iPhone X

1 847 

 

Rozbité sklo u Apple iPhone X?

Upadl vám iPhone X a rozbilo se sklo na displeji? Displej iPhonu funguje? Dotyk reaguje? Nechcete platit drahou opravu za výměnu celého displeje? Pak je tu přímo pro vás výměna skla displeje iPhone X. Servisní služba při které vám vyměníme rozbité sklo displeje Apple iPhone X za nové. Podmínkou je, že displej i dotyk musí fungovat a neprojevovat žádné vady. Jak otestovat poškození displeje?  

 • Výměna skla je levnější, něž měnit celý originální displej
 • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
 • Zůstane vám váš originální displej Apple
 • Po opravě budou zachovány všechny funkce
 • Mobil zůstane voděodolný
 • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“

 

Skladem

Výměna prasklého skla displeje Apple iPhone X

Po pádu mobilu na zem, vám u Apple iPhone X prasklo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Apple iPhone X je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý nový originální displej. Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem. Při opravě používáme metodu OCA, která je shodná s metodou, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti a přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Nemusíte měnit celý displej. Stačí když vyměníte pouze sklo displeje.

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje).  Jak otestovat poškození displeje?
Pokud potřebujete vyměnit celý displej – výměna celého displeje Apple iPhone X

Proč si nechat vyměnit sklo displeje iPhone X?

Společnost Apple poskytuje svoje náhradní díly pouze svým autorizovaným servisům, kde výměna displeje je poměrně nákladná. Ostatní servisy musí tedy používat neoriginální OEM displeje. Ve většině případů však tyto displeje mají zhoršené zobrazení, nebo špatné reakce na dotyk. Někdy se může stát, že na neoriginálním displeji přestanou fungovat některé funkce (např. True Tone, nebo Face ID). Pokud si necháte vyměnit pouze sklo displeje, zůstane vám váš originální displej. Budou tak zachovány všechny jeho zobrazovací vlastnosti a jeho funkce.

oprava výměna skla iphoneX

Shrnutí opravy prasklého skla

 • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
 • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
 • Zůstane vám váš originální displej se zachováním všech jeho funkcí
 • Mobil zůstane voděodolný
 • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Apple iPhone X

Jak objednat opravu rozbitého displeje?

Stiskněte tlačítko OBJEDNAT OPRAVU a vyplňte potřebné údaje, abyste si mohli objednat opravu rozbitého skla iPhone X. Poté zabalte mobil do krabice a odnesete ho na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. Podrobné informace jak objednat servis – přeprava do servisu?
Až přijmeme Váš mobil do servisu, provedeme vstupní kontrolu, informujeme Vás e-mailem. Až dokončíme opravu a také až bude mobil expedovaný, informujeme Vás.

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš iPhone odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze

Přidat recenzi
V současné době nepřijímáme nové recenze