Výměnda displeje Apple iPhone XS
Výměna celého displeje Apple iPhone XS
Od 3 500  Objednat opravu

Výměna celého displeje Apple iPhone XS

Od 3 500 

Rozbil se ti displej u tvého iPhone XS? Nezoufej! Jsi na správném místě! Tvůj iPhone XS ti opravíme originálním displejem.

Doplňkové služby k opravě
Výměna baterie Apple iPhone
Výměna baterie iPhone XS
1 590 

Výměna rozbitého displeje Apple iPhone XS (originální displej)

Po pádu mobilu na zem, se vám u Apple iPhone XS rozbil, nebo se jinak poškodilo displeji? Displej vůbec nefunguje, nebo zobrazuje vady? Nefunguje, nebo špatně reaguje dotyk?

Je možné, že Vám prasklo pouze sklo displeje. Zde si můžete displej otestovat: Jak otestovat poškození displeje? Výměna samotného skla displeje je o něco levnější, než měnit celý displej (pokud chcete zachovat kvalitu). Výměnu samotného skla displeje si můžete objednat zde: výměna skla displeje iPhone XS

Apple iPhone XS

Shrnutí opravy celého displeje  Apple iPhone XS

  • Nový displej je originální Apple
  • Po opravě budou zachovány všechny funkce (Face ID, true tone)
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Apple iPhone XS

Objednejte si opravu rozbitého displeje Apple iPhone XS stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg