Výměna skla displeje Apple iPhone XS
Výměna skla Apple iPhone XS

Výměna skla Apple iPhone XS

2 250 

 

Rozbité sklo u Apple iPhone XS?

Servisní služba při které vám profesionálně vyměníme pouze rozbité sklo displeje Apple iPhone XS za nové. Podmínkou je, že displej musí fungovat a neprojevovat žádné vady. Jak otestovat poškození displeje?
Výhodou této opravy je, že Vám zůstane Váš originální displej Apple a s tím i jeho zobrazovací kvalita a funkce.

 

(Hodnocení: 1)

Výměna prasklého skla displeje Apple iPhone XS

Po pádu mobilu na zem, vám u Apple iPhone X prasklo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Apple iPhone XS je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý nový originální displej. Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem. Při opravě používáme metodu OCA, která je shodná s metodou, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti a přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Nemusíte měnit celý displej. Stačí když vyměníte pouze sklo displeje.
Nemusíte měnit celý displej. Stačí vyměnit pouze sklo displeje.

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje).  Jak otestovat poškození displeje?
Pokud potřebujete vyměnit celý displej – výměna celého displeje Apple iPhone XS

Proč si nechat vyměnit sklo displeje iPhone XS?

Společnost Apple poskytuje svoje náhradní díly pouze svým autorizovaným servisům, kde výměna displeje je poměrně nákladná. Ostatní servisy musí tedy používat neoriginální OEM displeje. Ve většině případů však tyto displeje mají zhoršené zobrazení, nebo špatné reakce na dotyk. Někdy se může stát, že na neoriginálním displeji přestanou fungovat některé funkce (např. True Tone, nebo Face ID). Pokud si necháte vyměnit pouze sklo displeje, zůstane vám váš originální displej. Budou tak zachovány všechny jeho zobrazovací vlastnosti a jeho funkce.

oprava vyměna skla displeje Apple iPhone XS

Shrnutí opravy prasklého skla

  • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
  • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
  • Zůstane vám váš originální displej se zachováním všech jeho funkcí
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Apple iPhone XS

Jak objednat opravu rozbitého displeje?

Stiskněte tlačítko OBJEDNAT OPRAVU a vyplňte potřebné údaje, abyste si mohli objednat opravu rozbitého skla iPhone XS. Poté zabalte mobil do krabice a odnesete ho na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. Podrobné informace jak objednat servis – přeprava do servisu?
Až přijmeme Váš mobil do servisu, provedeme vstupní kontrolu, informujeme Vás e-mailem. Až dokončíme opravu a také až bude mobil expedovaný, informujeme Vás.

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš iPhone odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost0 1 kg

1 recenze Výměna skla Apple iPhone XS

5,0
Založeno na 1 recenzi
5 hvězdiček
100
100%
4 hvězdičky
0%
3 hvězdičky
0%
2 hvězdičky
0%
1 hvězdička
0%
1-1 of 1 review
  1. opravdu mimoradne vstricny pristup pri vyrizovani reklamace za me 100% mohu jedine doporucit

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Zrušit