Výměna displeje Samsung Galaxy S10 Plus
Výměna celého displeje Samsung Galaxy S10 Plus
Od 5 720  Objednat opravu

Výměna celého displeje Samsung Galaxy S10 Plus

Od 5 720 

Rozbitý displej u Samsung Galaxy S10 Plus?

Upadl vám Samsung S10 Plus a rozbil se celý displeji? Displej mobilu nefunguje? Dotyk nereaguje? Pak je tu přímo pro vás výměna celého displeje Samsung S10 Plus.

Servisní služba při které vám vyměníme celý displej včetně rámečku Samsungu S10 Plus za nový. Zkontrolujte si, jestli je nutné vyměnit celý displej. Jak otestovat poškození displeje?

Doplňkové služby k opravě

Výměna zadního skla
Zástupný symbol
Výměna zadního skla Samsung S10
950 
Výměna baterie
Výměna baterie Samsung S10 (originál)
960 

Výměna rozbitého displeje Samsung Galaxy S10 Plus – G975F

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy S10 plus se rozbil, nebo se jinak poškodilo displeji? Displej vůbec nefunguje, nebo zobrazuje vady? Nefunguje, nebo špatně reaguje dotyk?

Je možné, že Vám prasklo pouze sklo displeje. Zde si můžete displej otestovat: Jak otestovat poškození displeje? Výměna samotného skla displeje je zhruba o 50% levnější, než měnit celý displej. Výměnu samotného skla displeje si můžete objednat zde: výměna skla displeje Samsung S10 Plus

Shrnutí opravy celého displeje  Samsung S10 Plus

  • Oprava zahrnuje i nový rám telefonu
  • Nový displej je originální displej Samsung
  • Po opravě budou zachovány všechny funkce
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Samsung S10+

Objednejte si opravu rozbitého displeje Samsung S10 stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg