Výměna skla displeje Samsung S10 plus
Výměna skla Samsung S10 Plus
Od 2 950  Objednat opravu

Výměna skla Samsung S10 Plus

Od 2 950 

Ušetřete své penežence a životnímu prostředí, výměnou samotného skla displeje.

(Hodnocení: 3)
Doplňkové služby k opravě
Zástupný symbol
Výměna zadního skla Samsung S10
950 
Výměna baterie Samsung S10 (originál)
960 

Skladem

Výměna prasklého skla displeje Samsung Galaxy S10 Plus – G975F

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy S10 Plus prasklo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Samsung S10 Plus je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý displej za nový. Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem. Při opravě používáme metodu OCA, která je shodná s metodou, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti a přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje). V případě, když zjistíme nějakou závadu, kontaktujeme vás a domluvíme se na dalším postupu opravy. Jak otestovat poškození displeje?

Shrnutí opravy prasklého skla

  • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
  • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
  • Zůstane vám váš originální displej
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Samsung S10 Plus

Objednejte si opravu rozbitého skla Samsung S10 Plus stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

Další informace

Hmotnost 0 1 kg
Doba opravy

Do 2. pracovních dní od doručení do servisu. (nezapočítává se doba přepravy).

3 recenze Výměna skla Samsung S10 Plus

5,0
Založeno na 3 recenzích
5 hvězdiček
100
100%
4 hvězdičky
0%
3 hvězdičky
0%
2 hvězdičky
0%
1 hvězdička
0%
1-3 z 3 recenzí
  1. Opravený telefon (vyměněné krycí sklo displeje + nová baterie) je profi práce. Nikde není vidět absolutně žádný nedostatek, čistá práce, opravdu moc velká
    spokojenost. Všechna data zůstala dle domluvy zachována.

  2. U mého Samsungu S 10+ funguje vyměněné dotykové sklo displeje perfektně. Výborně se mi píší zprávy, bez překlepů. Vizuálně je vše taky ok. Jen oprava trvala velmi dlouho … 40 dní!!!! Už jsem se s telefonem loučila…. Naštěstí to dobře dopadlo ????

  3. Displej vypadá jako nový, na 2 místech ve spodním rohu cca 2mm jsou tam bublinky, nicméně dotyk funguje perfekně a na rozsvícené obrazovce to nejde vidět. Spokojenost a opravdu je to jako originál.

Přidat recenzi
V současné době nepřijímáme nové recenze