Výměna skla Samsung S22 ultra
Výměna skla Samsung Galaxy S22 Ultra
3 900  Objednat

Výměna skla Samsung Galaxy S22 Ultra

3 900 

Rozbité sklo u Samsung Galaxy S22 Ultra?

Upadl vám Samsung S22 Ultra a rozbilo se sklo na displeji? Displej mobilu funguje? Dotyk reaguje? Nechcete platit drahou opravu za výměnu celého displeje?
Servisní služba při které vám vyměníme rozbité sklo displeje Samsungu S22 Ultra za nové. Podmínkou je, že displej i dotyk musí fungovat a neprojevovat žádné vady.
Otestujte si poškození displeje. Pokud jste objevili nějakou vadu, nebo displej nefunguje správně, můžete si objednat: výměna celého displeje Samsung S22 Ultra

Výměna prasklého skla displeje Samsung Galaxy S22 Ultra – G908

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy S22 Ultra prasklo, nebo se jinak poškodilo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Samsung S22 Ultra je levnější, než vyměňovat celý displej za nový. Nové krycí sklo displeje je totožné s původním originálním sklem. Ať už po stránce tvrdosti a odolnosti, tak i po stránce zobrazovacích vlastností a jeho funkčnosti.
Při opravě displeje vyžíváme metodu technologie OCA, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti, ani přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje? Při montáži opraveného displeje zpět do mobilu, využíváme stejných technologických postupů jako výrobce.

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje).  Jak otestovat poškození displeje?
Pokud potřebujete vyměnit celý displej – výměna celého displeje Samsung S22 Ultra

Oprava displeje Samsung S22 Ultra

Shrnutí opravy prasklého skla Samsungu S22 Ultra

  • Výměna skla je levnější než výměna celého displeje.
  • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
  • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
  • Zůstane vám váš originální displej Samsung
  • Všechny funkce zůstanou zachovány po opravě.
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Samsung S22 Ultra

Objednejte si opravu rozbitého skla Samsung S22 stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.