Výměna skla displeje Samsung S21
Výměna skla Samsung Galaxy S21
2 890  Objednat opravu

Výměna skla Samsung Galaxy S21

2 890 

Rozbité sklo u Samsung Galaxy S21?

Upadl vám Samsung S21 a rozbilo se sklo na displeji? Displej mobilu funguje? Dotyk reaguje? Nechcete platit drahou opravu za výměnu celého displeje?
Servisní služba při které vám vyměníme rozbité sklo displeje Samsungu S21 za nové. Podmínkou je, že displej i dotyk musí fungovat a neprojevovat žádné vady.
Otestujte si poškození displeje. Pokud jste objevili nějakou vadu, nebo displej nefunguje správně, můžete si objednat: výměna celého displeje Samsung S21

 

(Hodnocení: 2)

Skladem

Výměna rozbitého skla displeje Samsung Galaxy S21 (5G) – G991

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy S21 prasklo, nebo se jinak poškodilo sklo na displeji? Nové krycí sklo displeje je totožné s původním originálním sklem. Ať už po stránce tvrdosti a odolnosti, tak i po stránce zobrazovacích vlastností a jeho funkčnosti. Výměna skla na displeji mobilu Samsung S21 je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý displej za nový. 
Při opravě displeje vyžíváme metodu technologie OCA, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti, ani přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje? Při montáži opraveného displeje zpět do mobilu, využíváme stejných technologických postupů jako výrobce.

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje).  Jak otestovat poškození displeje?
Pokud potřebujete vyměnit celý displej – výměna celého displeje Samsung S21

Oprava rozbitého displeje Samsung Galaxy S21

Shrnutí opravy prasklého skla

  • Výměna skla je levnější než výměna celého displeje.
  • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
  • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje.
  • Zůstane vám váš originální displej Samsung.
  • Všechny funkce zůstanou zachovány po opravě.
  • Mobil zůstane voděodolný.
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Samsung S21

Objednejte si opravu rozbitého skla Samsung S21 stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg

2 recenze Výměna skla Samsung Galaxy S21

5,0
Založeno na 2 recenzích
5 hvězdiček
100
100%
4 hvězdičky
0%
3 hvězdičky
0%
2 hvězdičky
0%
1 hvězdička
0%
1-2 z 2 recenzí
  1. Oprava perfektní, telefon jako nový, velmi dlouhý čas opravy, více jak 3 týdny.

Přidat recenzi
V současné době nepřijímáme nové recenze