Výměna skla displeje Samsung A54
Výměna skla Samsung Galaxy A54
1 950  Objednat opravu
Nově opravujeme!

Výměna skla Samsung Galaxy A54

1 950 

Rozbité sklo u Samsung Galaxy A54?

Displej a dotyk funguje? Nechcete platit drahou opravu za výměnu celého displeje?
Podmínka je, že displej i dotyk musí fungovat a neprojevovat žádné vady. Jak otestovat poškození displeje? Pokud objevíte nějakou vadu, nebo displej nefunguje správně, můžete si objednat: výměna celého displeje Samsung A54

 

Výměna prasklého skla displeje Samsung Galaxy A54 (5G) – A546

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy A54 prasklo, nebo se jinak poškodilo sklo na displeji? Nové krycí sklo displeje je totožné s původním originálním sklem. Ať už po stránce tvrdosti a odolnosti, tak i po stránce zobrazovacích vlastností a jeho funkčnosti. Výměna skla na displeji mobilu Samsung Galaxy A54 je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý displej za nový.

Při opravě displeje vyžíváme metodu technologie OCA, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti, ani přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje? Při montáži opraveného displeje zpět do mobilu, využíváme stejných technologických postupů jako výrobce.

Výměna samotného skla displeje Samsung S10

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje).  Jak otestovat poškození displeje?
Pokud potřebujete vyměnit celý displej – výměna celého displeje Samsung A54

Výměna skla displeje Samsungu A54 je poměrně manuálně a technicky více náročná, ale přesto její úspěšnost máme poměrně vysokou. V některých případech můžete mít poškozen také displej i když to nemusí být na první pohled vidět. Jsou to například mikro prasklinky, porušené vedení kontaktů, nebo jiné vady způsobené následkem pádu telefonu. Někdy se vady projeví až po separaci skla displeje.

Finální diagnostika se dá určit až po separaci skla a očištění od původního optického lepidla. Pokud by se závada projevila po separaci (demontáži skla), v takovém případě vás budeme kontaktovat, abychom se domluvili na dalším postupu. Nabídnout můžeme nový originální displej za zvýhodněnou cenu, nebo repasovaný displej (pokud ho budeme mít skladem). Vše pak záleží na domluvě a našich možnostech. Více informací o výměně skla Samsung – výměna skla Samsung

Oprava displeje Samsung A54

Shrnutí opravy prasklého skla Samsung A54

  • Výměna skla je levnější než měnit celý displej.
  • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
  • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje.
  • Zůstane vám váš originální displej Samsung.
  • Po opravě mít mobil zachovány všechny funkce.
  • Mobil zůstane voděodolný.
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.


Instrukce k objednání servisu: výměna skla Samsung A54

Jak objednat opravu rozbitého displeje?

Stiskněte tlačítko OBJEDNAT OPRAVU a vyplňte potřebné údaje, abyste si mohli objednat opravu rozbitého skla Samsung A54. Poté zabalte mobil do krabice a odnesete ho na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. Podrobné informace jak objednat servis – přeprava do servisu?
Až přijmeme Váš mobil do servisu, provedeme vstupní kontrolu, informujeme Vás e-mailem. Až dokončíme opravu a také až bude mobil expedovaný, informujeme Vás.

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze

Přidat recenzi
V současné době nepřijímáme nové recenze