Výměna skla Samsung A50
Výměna skla Samsung Galaxy A50

Výměna skla Samsung Galaxy A50

1 450 

Servisní služba při které vám vyměníme rozbité sklo displeje za nové. Podmínkou je, že displej nesmí být nijak poškozen. Jak otestovat poškození displeje?

(Hodnocení: 7)

Výměna prasklého skla displeje Samsung Galaxy A50 – A505F

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy A50 Samsungu Galaxy A50 prasklo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Samsung A50 je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý displej za nový. Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem. Při opravě používáme metodu OCA. Je shodná s metodou, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti a přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje). V případě, když zjistíme nějakou závadu, kontaktujeme vás a domluvíme se na dalším postupu opravy. Jak otestovat poškození displeje?

Shrnutí opravy

  • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
  • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
  • Zůstane vám váš originální displej
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Samsung A50

Objednejte si opravu rozbitého skla Samsung A50 stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily<

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost0 1 kg

7 recenzí Výměna skla Samsung Galaxy A50

4,7
Založeno na 7 recenzích
5 hvězdiček
71
71%
4 hvězdičky
28
28%
3 hvězdičky
0%
2 hvězdičky
0%
1 hvězdička
0%
1-7 of 7 reviews
 1. Vše v pořádku, doporučuji

 2. Oprava vpořadku super jen čas opravy byl 3tydny ale stejně tak vám děkuji

 3. Skvělá práce,jen delší termín,je dobré s tím počítat!

 4. Oprava výborná, jen celková doba trvala 16 dní (včetně posílání).

 5. Super

 6. Vše v pořádku, jsem velmi spokojena.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Zrušit