Výměna skla iPhone 13 Pro
Výměna skla Apple iPhone 13 Pro
Od 3 250  Objednat opravu

Výměna skla Apple iPhone 13 Pro

Od 3 250 

Ušetřete své peněžence a životnímu prostředí, výměnou samotného skla displeje. Po opravě budete mít originální displej, budou zachovány všechny funkce a nebude se zobrazovat hláška o neoriginálním náhradním dílu.

Doplňkové služby k opravě
Výměna baterie Apple iPhone
Výměna baterie iPhone 13
1 890 

Výměna prasklého skla displeje Apple iPhone 13 Pro

Po pádu mobilu na zem, se Vám u Apple iPhone 13 Pro rozbilo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Apple iPhone 13 Pro je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý nový originální displej.
Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem. Při opravě používáme metodu OCA, která je shodná s metodou, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti a přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Nemusíte měnit celý displej iPhone

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje). V případě, když zjistíme nějakou závadu, kontaktujeme Vás a domluvíme se na dalším postupu opravy. Jak otestovat poškození displeje?

Výměnou skla displeje chráníš životní prostředí.

Ušetřete svou peněženku i životní prostředí

Výměna samotného skla displeje vás vyjde levněji než výměna celého displeje. Tímto krokem pomůžete i životnímu prostředí, jelikož množství odpadu se takřka minimalizuje. Zbyde pouze staré rozbité sklo, které lze recyklovat. Navíc kvůli rozbitému telefonu nebude nutné vyrábět další nový displej 😊

Oprava iPhone 13 Pro

Shrnutí opravy prasklého skla iPhone 13 Pro

  • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
  • Výměna skla je levnější, něž měnit celý displej
  • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
  • Zůstane vám váš originální displej Apple
  • Po opravě budou zachovány všechny funkce
  • Nebude se zobrazovat hláška o neoriginálním dílu (pokud byl původní originální)
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete tak o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Apple iPhone 13 Pro

Jak objednat opravu rozbitého displeje?

Objednejte si opravu rozbitého skla Apple iPhone 13 Pro stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a potvrďte objednávku. Zabalte mobil do krabice a odnes ho na pobočku Zásilkovny. Celý postup Vám ještě jednou postupně přijde do e-mailu.  Podrobnější informace jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, Vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete iPhone odnést do servisu také osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg
Doba opravy

1 až 3 pracovní dny, záleží na poškození displeje. (nezapočítává se doba přepravy).

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze

Přidat recenzi
V současné době nepřijímáme nové recenze