Výměna skla Samsung A51
Výměna skla Samsung Galaxy A51

Výměna skla Samsung Galaxy A51

1 450 

Servisní služba při které vám vyměníme rozbité sklo displeje za nové. Podmínkou je, že displej nesmí být nijak poškozen. Jak otestovat poškození displeje?


Doplňkové služby k opravě

(Hodnocení: 6)

Výměna prasklého skla displeje Samsung Galaxy A51 – A515

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy A51 prasklo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Samsung A51 je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý displej za nový. Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem. Při opravě používáme metodu OCA. Je shodná s metodou, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti a přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje). V případě, když zjistíme nějakou závadu, kontaktujeme vás a domluvíme se na dalším postupu opravy. Jak otestovat poškození displeje?

Shrnutí opravy

 • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
 • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
 • Zůstane vám váš originální displej
 • Mobil zůstane voděodolný
 • Při této opravě neprovádíme “tovární nastavení” – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Samsung A51

Objednejte si opravu rozbitého skla Samsung A51 stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 1 kg

6 recenzí Výměna skla Samsung Galaxy A51

4,7
Založeno na 6 recenzích
5 hvězdiček
83
83%
4 hvězdičky
0%
3 hvězdičky
16
16%
2 hvězdičky
0%
1 hvězdička
0%
 1. S kvalitou jsem spokojen jen délka opravy byla delší.

 2. Bez komentáře

 3. Skvělá cena. Bez problémů.

 4. Vsetko v poriadku opravene

 5. Dobře provedená oprava, spokojenost.

 6. Rychlá oprava. Naprostá spokojenost.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Zrušit