Výměna rozbitého skla Samsung Galaxy S20
Výměna skla Samsung Galaxy S20
Od 3 250  Objednat opravu

Výměna skla Samsung Galaxy S20

Od 3 250 

Rozbité sklo u Samsung Galaxy S20?

Upadl vám Samsung S20 a rozbilo se sklo na displeji? Displej mobilu funguje? Dotyk reaguje? Nechcete platit drahou opravu za výměnu celého displeje?
Servisní služba při které vám vyměníme rozbité sklo displeje Samsungu S20 za nové. Podmínkou je, že displej i dotyk musí fungovat a neprojevovat žádné vady.
Otestujte si poškození displeje. Pokud jste objevili nějakou vadu, nebo displej nefunguje správně, můžete si objednat: výměna celého displeje Samsung S20

(Hodnocení: 4)

Doplňkové služby k opravě

Výměna zadního skla
Výměna baterie

Výměna prasklého skla displeje Samsung Galaxy S20 – G980F

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy S21 prasklo, nebo se jinak poškodilo sklo na displeji? Nové krycí sklo displeje je totožné s původním originálním sklem. Ať už po stránce tvrdosti a odolnosti, tak i po stránce zobrazovacích vlastností a jeho funkčnosti. Výměna skla na displeji mobilu Samsung S20 jje zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý displej za nový. 
Při opravě displeje vyžíváme metodu technologie OCA, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti, ani přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje? Při montáži opraveného displeje zpět do mobilu, využíváme stejných technologických postupů jako výrobce.

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje).  Jak otestovat poškození displeje?
Pokud potřebujete vyměnit celý displej – výměna celého displeje Samsung S20

Výměna skla displeje Samsungu S20 je poměrně manuálně a technicky více náročná, ale přesto se její úspěšnost poměrně vysoká. V některých případech může být poškozen také displej i když to nemusí být na první pohled vidět. Jsou to například mikro prasklinky, porušené vedení kontaktů, nebo jiné vady způsobené následkem pádu telefonu. Někdy se vady mohou projevit až během separace skla, které je přilepeno lepidlem.

Finální diagnostika se dá určit až po separaci skla a očištění od původního optického lepidla. Pokud by se závada projevila po separaci (demontáži skla), v takovém případě vás budeme kontaktovat, abychom se domluvili na dalším postupu. Nabídnout můžeme nový originální displej za zvýhodněnou cenu, nebo repasovaný displej (pokud ho budeme mít skladem). Vše pak záleží na domluvě a našich možnostech. Více informací o výměně skla Samsung – výměna skla Samsung

Mobilní telefon Samsung Galaxy S20

Shrnutí opravy prasklého skla Samsung S20

  • Výměna skla je levnější, něž vyměnit celý displej.
  • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
  • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje.
  • Zůstane vám váš originální displej Samsung.
  • Všechny funkce zůstanou zachovány po opravě.
  • Mobil zůstane voděodolný.
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Samsung S20

Stiskněte tlačítko OBJEDNAT OPRAVU a vyplňte potřebné údaje, abyste si mohli objednat opravu rozbitého skla Samsung S20. Poté zabalte mobil do krabice a odnesete ho na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. Podrobné informace jak objednat servis – přeprava do servisu?
Až přijmeme Váš mobil do servisu, provedeme vstupní kontrolu, informujeme Vás e-mailem. Až dokončíme opravu a také až bude mobil expedovaný, informujeme Vás.

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost0 1 kg

4 recenze Výměna skla Samsung Galaxy S20

5,0
Založeno na 4 recenzích
5 hvězdiček
100
100%
4 hvězdičky
0%
3 hvězdičky
0%
2 hvězdičky
0%
1 hvězdička
0%
1-4 of 4 reviews
  1. Oprava je provedená bezvadně,jen je třeba počítat i s variantou,že se něco zvrtne a oprava potrvá víc než měsíc.

  2. Oprava proběhla přesně jak recenzuji, telefon je jako nový

  3. Vypadá lépe nežli originál 👍rychlost přístup ⭐⭐⭐⭐⭐. děkuji

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Zrušit