Výměna rozbitého skla Samsung Galaxy S20
Výměna skla Samsung Galaxy S20
Od 2 950  Objednat opravu

Výměna skla Samsung Galaxy S20

Od 2 950 

Rozbité sklo u Samsungu S20?

Servisní služba při které vám vyměníme rozbité sklo displeje Samsungu S20 za nové. Podmínkou je, že displej musí fungovat a neprojevovat žádné vady. Jak otestovat poškození displeje?

(Hodnocení: 2)

Doplňkové služby k opravě

Výměna zadního skla
Výměna baterie

Skladem

Výměna skla Samsung Galaxy S20 – G980F

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy S20 prasklo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Samsung S20 je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý displej za nový. Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem. Při opravě používáme metodu OCA, která je shodná s metodou, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti a přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje). V případě, když zjistíme nějakou závadu, kontaktujeme vás a domluvíme se na dalším postupu opravy. Jak otestovat poškození displeje?

Mobilní telefon Samsung Galaxy S20

Shrnutí opravy prasklého skla  Samsung S20

 • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
 • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
 • Zůstane vám váš originální displej
 • Mobil zůstane voděodolný
 • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

 

Spolu s výměnou prasklého skla displeje Samsungu S20 si můžete také zvolit doplňkové služby.

K výměně rozbitého skla displeje Samsungu S20 si můžete také přiobjednat i výměnu nové baterie, nebo výměnu zadního skla.

Pozn.: Po výměně baterie je doporučeno provést „tovární nastavení„, aby se baterie řádně zkalibrovala. Baterii nedoporučujeme úplně vybíjet. Tzv. formátování baterie není nutné, naopak může baterii poškodit. Nová baterie je originální Samsung.

 

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Samsung S20

Objednejte si opravu rozbitého skla Samsung S20 stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

 

 

Další informace

Hmotnost 0.1 kg

2 recenze Výměna skla Samsung Galaxy S20

5,0
Založeno na 2 recenzích
5 hvězdiček
100
100%
4 hvězdičky
0%
3 hvězdičky
0%
2 hvězdičky
0%
1 hvězdička
0%
 1. Radovan B.

  Oprava proběhla přesně jak recenzuji, telefon je jako nový

 2. Michal Sinicak

  Vypadá lépe nežli originál 👍rychlost přístup ⭐⭐⭐⭐⭐. děkuji

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Zrušit