Výměna displeje Samsung Galaxy S20
Výměna displeje Samsung Galaxy S20
Od 5 550  Objednat opravu

Výměna displeje Samsung Galaxy S20

Od 5 550 

Displej nefunguje, zobrazuje vadu, nebo štatně reaguje dotyk?

Doplňkové služby k opravě

Výměna zadního skla
Výměna zadního skla Samsung S20
990 
Výměna baterie
Výměna baterie Samsung S20 (originál)
960 

Výměna rozbitého displeje Samsung Galaxy S20 – G980F

Máte na svém Samsungu Galaxy S20 rozbilý, nebo se jinak poškozený displej? Displej vůbec nefunguje, zobrazuje vady, nebo špatně reaguje dotyk? Nebojte se, nejste sami. Nehody se stávají. Výměnou celého displeje Samsung S20, bude Váš mobil zase jako nový.

V našem servisu vám s výměnou celého displeje Samsungu S20 rádi pomůžeme. Jsme zkušení technici se speciálním vybavením a používáme pouze originální díly. Opravu provedeme rychle a kvalitně, takže se brzy budete moci těšit z plně funkčního telefonu s perfektním displejem.

Je možné, že Vám prasklo pouze sklo displeje. Zde si můžete displej otestovat: Jak otestovat poškození displeje? Výměna samotného skla displeje je zhruba o 50% levnější, než měnit celý displej. Výměnu samotného skla displeje si můžete objednat zde: výměna samotného skla displeje Samsung S20

Mobilní telefon Samsung Galaxy S20

Shrnutí opravy celého displeje  Samsung S20

  • Nový displej je originální displej Samsung
  • Displej je včetně kovového rámu
  • Po opravě budou zachovány všechny funkce
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete tím o žádná data.

Výměna celého displeje Samsung

Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Samsung S20

Jak objednat opravu rozbitého displeje?

Objednejte si opravu rozbitého displeje Samsung S20 stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete také Váš Samsung odnést do servisu i osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg
Barva rámečku

Cloud Blue, Cosmic Grey, White