výměna skla Samsung A52s 5G
Výměna skla Samsung Galaxy A52s
1 750  Objednat opravu

Výměna skla Samsung Galaxy A52s

1 750 

Rozbité sklo u Samsung Galaxy A52s 5G?

Upadl vám Samsung A52s a rozbilo se sklo na displeji? Displej mobilu funguje? Dotyk reaguje? Nechcete platit drahou opravu za výměnu celého displeje? Pak je tu přímo pro vás výměna skla displeje Samsung A52s.

Servisní služba při které vám vyměníme rozbité sklo displeje Samsungu A52s za nové. Podmínkou je, že displej i dotyk musí fungovat a neprojevovat žádné vady. Jak otestovat poškození displeje?

(Hodnocení: 3)

Skladem

Výměna prasklého skla displeje Samsung Galaxy A52s

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy A52s prasklo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Samsung A52s 5G je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý displej za nový. Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem. Při opravě používáme metodu OCA. Je shodná s metodou, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti a přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje). Jak otestovat poškození displeje?

Samsung Galaxy A52s 5G

Shrnutí opravy

  • Výměna skla je levnější, něž měnit celý displej
  • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
  • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
  • Zůstane vám váš originální displej Samsung
  • Po opravě budou zachovány všechny funkce
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Samsung A52s

Objednejte si opravu rozbitého skla Samsung A52s stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 1 kg
Doba opravy

Zpravidla do 2. pracovních dnů. (bez přepravy)

3 recenze Výměna skla Samsung Galaxy A52s

5,0
Založeno na 3 recenzích
5 hvězdiček
100
100%
4 hvězdičky
0%
3 hvězdičky
0%
2 hvězdičky
0%
1 hvězdička
0%
1-3 z 3 recenzí
  1. Vše proběhlo perfektně.

  2. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Výměna skla je na jedničku. Teď už jen větší opatrnost,protože ikdyž cena byla s porovnáním s ostatními menší, je to i tak pálka

Přidat recenzi
V současné době nepřijímáme nové recenze