Oprava rozbitého skla displeje Samsung Galaxy S9 – G960F
Výměna skla Samsung Galaxy S9
Od 2 350  Objednat opravu

Výměna skla Samsung Galaxy S9

Od 2 350 

Rozbité sklo u Samsungu S9?

Servisní služba při které vám vyměníme rozbité sklo displeje Samsungu S9 za nové. Podmínkou je, že displej musí fungovat a neprojevovat žádné vady. Jak otestovat poškození displeje?

(Hodnocení: 9)

Doplňkové služby k opravě

Výměna zadního skla
Výměna baterie

Oprava rozbitého skla displeje Samsung Galaxy S9 – G960F

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy S9 prasklo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Samsung S9 je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý displej za nový. Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem. Při opravě používáme metodu OCA. Je shodná s metodou, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti a přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje). V případě, když zjistíme nějakou závadu, kontaktujeme vás a domluvíme se na dalším postupu opravy. Jak otestovat poškození displeje?

YouTube video

Shrnutí opravy

 • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
 • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
 • Zůstane vám váš originální displej
 • Mobil zůstane voděodolný
 • Při této opravě neprovádíme “tovární nastavení” – nepřijdete o žádná data.

 

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Samsung S9

Objednejte si servis stisknutím tlačítka OBJEDNAT SERVIS, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost0 1 kg

9 recenzí Výměna skla Samsung Galaxy S9

4,9
Založeno na 9 recenzích
5 hvězdiček
88
88%
4 hvězdičky
11
11%
3 hvězdičky
0%
2 hvězdičky
0%
1 hvězdička
0%
 1. Kateřina

  Vše proběhlo v pořádku.

 2. Ivana

  Velká spokojenost

 3. Dan

  Oprava provedena ve výborné kvalitě, telefon po opravě téměř jako nový. Výborná práce. Děkuji.

 4. Jan Špinka (ověřený zákazník)

 5. Anonymní

 6. Martin C. (ověřený zákazník)

  Servis displeje hodnotím na výbornou. Měl jsem sice jen kosmetickou prasklinu, která byla z přímého úhlu sotva vidět, ale teď displej vypadá zase jako úplně nový. Žádné šmouhy, jen jedno malé smítko, které se musí navíc aktivně hledat.

 7. Anwar A.

  super

 8. Jiří

  Vstřícnost, rychkost, dobrá práce.

 9. Eliška T.

  Oprava mobilu na výbornou. Za co nedávám 5* je ta skutečnost, že oprava trvala celý měsíc a že z pohledu zákazníka jsem nebyla informována o komplikacích, servis jsem tedy kontaktovala ob den, abych se ptala na termín dokončení. Servis super, zákaznický servis horší. Ochota velká.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Zrušit