výměna skla displeje Samsung S10
Výměna skla Samsung Galaxy S10
Od 2 750  Objednat opravu

Výměna skla Samsung Galaxy S10

Od 2 750 

Rozbité sklo u Samsung Galaxy S10?

Upadl vám Samsung S10 a rozbilo se sklo na displeji? Displej mobilu funguje? Dotyk reaguje? Nechcete platit drahou opravu za výměnu celého displeje? Pak je tu přímo pro vás výměna skla displeje Samsung S10.

Servisní služba při které vám vyměníme rozbité sklo displeje Samsungu S10 za nové. Podmínkou je, že displej i dotyk musí fungovat a neprojevovat žádné vady. Jak otestovat poškození displeje?

(Hodnocení: 2)

Doplňkové služby k opravě

Výměna zadního skla
Výměna baterie

Výměna prasklého skla displeje Samsung Galaxy S10 – G973F

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy S10 prasklo, nebo se jinak poškodilo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Samsung S10 je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý displej za nový.
Nové krycí sklo displeje je totožné s původním originálním sklem. Ať už po stránce tvrdosti a odolnosti, tak i po stránce zobrazovacích vlastností a jeho funkčnosti.
Při opravě displeje vyžíváme metodu technologie OCA, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti, ani přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje). Jak otestovat poškození displeje?

Shrnutí opravy prasklého skla

 • Výměna skla je levnější, něž měnit celý displej
 • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
 • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
 • Zůstane vám váš originální displej Samsung
 • Po opravě budou zachovány všechny funkce
 • Mobil zůstane voděodolný
 • Při této opravě neprovádíme “tovární nastavení” – nepřijdete o žádná data.

Samsung Galaxy S10

Spolu s výměnou prasklého skla displeje Samsungu S10 si můžete také zvolit doplňkové služby.

K výměně rozbitého skla displeje Samsungu S10 si můžete také přiobjednat i výměnu nové baterie, nebo výměnu zadního skla.

Pozn.: Po výměně baterie je doporučeno provést “tovární nastavení“, aby se baterie řádně zkalibrovala. Baterii nedoporučujeme úplně vybíjet. Tzv. formátování baterie není nutné, naopak může baterii poškodit. Nová baterie je originální Samsung.


Instrukce k objednání servisu: výměna skla Samsung S10

Objednejte si opravu rozbitého skla Samsung S10 stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg

2 recenze Výměna skla Samsung Galaxy S10

5,0
Založeno na 2 recenzích
5 hvězdiček
100
100%
4 hvězdičky
0%
3 hvězdičky
0%
2 hvězdičky
0%
1 hvězdička
0%
 1. Josef L.

 2. Marcela Nikolová

  Děkuji za rychlou a kvalitní výměnu.
  Velké plus, že telefon není nutné dávat do továrního nastavení.
  10-ti denní lhůta na opravu, která je slíbena, byla dodržena.
  Jsem spokojená.
  Snad bude “fungovat” i slíbená voděodolnost po výměně.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Zrušit