Výměna celého displeje Samsung S21 FE (5G)
Výměna displeje Samsung S21FE
3 990  Objednat opravu

Výměna displeje Samsung S21FE

3 990 

Displej nefunguje, zobrazuje vadu, nebo štatně reaguje dotyk?

Výměna rozbitého displeje Samsung Galaxy S21 FE (5G) – S990

Máte na svém Samsungu Galaxy S21 FE rozbilý, nebo se jinak poškozený displej? Displej vůbec nefunguje, zobrazuje vady, nebo špatně reaguje dotyk? Nebojte se, nejste sami. Nehody se stávají. Výměnou celého displeje Samsung S21 FE, bude Váš mobil zase jako nový.

V našem servisu vám s výměnou celého displeje Samsungu S21 FE rádi pomůžeme. Jsme zkušení technici se speciálním vybavením a používáme pouze originální díly. Opravu provedeme rychle a kvalitně, takže se brzy budete moci těšit z plně funkčního telefonu s perfektním displejem.

Je možné, že Vám prasklo pouze sklo displeje. Zde si můžete displej otestovat: Jak otestovat poškození displeje? Výměna samotného skla displeje je zhruba o 50% levnější, než měnit celý displej. Výměnu samotného skla displeje si můžete objednat zde: výměna skla displeje Samsung S21 FE

oprava displeje Samsung S21 FE

Shrnutí opravy celého displeje

  • Nový displej je originální displej Samsung
  • Displej je včetně kovového rámu
  • Po opravě budou zachovány všechny funkce
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete tím o žádná data.

Výměna celého displeje Samsung

Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Samsung S21 FE

Jak objednat opravu rozbitého displeje?

Objednejte si opravu rozbitého displeje Samsung S21 FE stisknutím tlačítka OBJEDNAT, vyplňte potřebné údaje a potvrďte objednávku. Zabalte mobil do krabice a odnes ho na pobočku Zásilkovny. Celý postup Vám ještě jednou postupně přijde do e-mailu.  Podrobnější informace jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, Vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete také Váš Samsung odnést do servisu i osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg