Výměna displeje Samsung Galaxy S10
Výměna celého displeje Samsung Galaxy S10
Od 5 150  Objednat opravu

Výměna celého displeje Samsung Galaxy S10

Od 5 150 

Rozbitý displej u Samsung Galaxy S10?

Upadl vám Samsung S10 a rozbil se celý displeji? Displej mobilu nefunguje? Dotyk nereaguje? Pak je tu přímo pro vás výměna celého displeje Samsung S10.

Servisní služba při které vám vyměníme celý displej včetně rámečku Samsungu S10 za nový. Zkontrolujte si, jestli je nutné vyměnit celý displej. Jak otestovat poškození displeje?

Doplňkové služby k opravě

Výměna zadního skla
Zástupný symbol
Výměna zadního skla Samsung S10
950 
Výměna baterie
Výměna baterie Samsung S10 (originál)
960 

Výměna rozbitého displeje Samsung Galaxy S10 – G973F

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy S10 se rozbil, nebo se jinak poškodilo displeji? Displej vůbec nefunguje, nebo zobrazuje vady? Nefunguje, nebo špatně reaguje dotyk?

Je možné, že Vám prasklo pouze sklo displeje. Zde si můžete displej otestovat: Jak otestovat poškození displeje? Výměna samotného skla displeje je zhruba o 50% levnější, než měnit celý displej. Výměnu samotného skla displeje si můžete objednat zde: výměna skla displeje Samsung S10

Oprava displeje Samsung Galaxy S10

Shrnutí opravy celého displeje  Samsung S10

  • Oprava zahrnuje i nový rám telefonu
  • Nový displej je originální displej Samsung
  • Po opravě budou zachovány všechny funkce
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Samsung S10

Jak objednat opravu rozbitého displeje?

Stiskněte tlačítko OBJEDNAT OPRAVU a vyplňte potřebné údaje, abyste si mohli objednat opravu rozbitého displeje Samsungu S10. Poté zabalte mobil do krabice a odnesete ho na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. Podrobné informace jak objednat servis – přeprava do servisu?
Až přijmeme Váš mobil do servisu, provedeme vstupní kontrolu, informujeme Vás e-mailem. Až dokončíme opravu a také až bude mobil expedovaný, informujeme Vás.

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg