Výměna rozbitého displeje mobilu Xiaomi
Výměna displeje Xiaomi 12 Pro
5 430  Objednat opravu
Nově opravujeme!

Výměna displeje Xiaomi 12 Pro

5 430 

Rozbitý displej u Xiaomi 12 Pro?

Upadl vám Xiaomi 12 Pro a rozbil se celý displeji? Displej mobilu nefunguje? Dotyk nereaguje? Pak je tu přímo pro vás výměna celého displeje Xiaomi 12 Pro. Servisní služba při které vám vyměníme celý displej Xiaomi 12 Pro.

 

Výměna rozbitého displeje Xiaomi 12 Pro

Máte na svém Xiaomi 12 Pro rozbitý, nebo se jinak poškozený displej? Displej vůbec nefunguje, zobrazuje vady, nebo špatně reaguje dotyk? Nebojte se, nejste sami. Nehody se stávají. Výměnou celého displeje Xiaomi 12 Pro, bude Váš mobil zase jako nový.

V našem servisu vám s výměnou celého displeje Xiaomi 12 Pro rádi pomůžeme. Jsme zkušení technici se speciálním vybavením a používáme pouze originální díly. Opravu provedeme rychle a kvalitně, takže se brzy budete moci těšit z plně funkčního telefonu s perfektním displejem.

Shrnutí opravy celého displeje  Xiaomi 12 Pro

  • Po opravě budou zachovány všechny funkce
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.
  • Displej je originální Xiaomi

Výměna celého displeje Samsung

Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Xiaomi 12 Pro

Jak objednat opravu rozbitého displeje?

Objednejte si opravu rozbitého displeje Xiaomi 12 Pro stisknutím tlačítka OBJEDNAT, vyplňte potřebné údaje a potvrďte objednávku. Zabalte mobil do krabice a odnes ho na pobočku Zásilkovny. Celý postup Vám ještě jednou postupně přijde do e-mailu.  Podrobnější informace jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, Vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete také Váš Samsung odnést do servisu i osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg