Výměna rozbitého displeje mobilu Xiaomi
Výměna displeje Xiaomi Redmi Note 10s

Výměna displeje Xiaomi Redmi Note 10s

1 950 

Rozbitý displej u Xiaomi Redmi Note 10s?

Upadl vám Xiaomi Redmi Note 10s a rozbil se celý displeji? Displej mobilu nefunguje? Dotyk nereaguje? Pak je tu přímo pro vás výměna celého displeje Xiaomi Redmi Note 10s. Servisní služba při které vám vyměníme celý displej včetně rámečku Xiaomi Redmi Note 10s za nový.

 

Výměna rozbitého displeje Xiaomi Redmi Note 10s

Po pádu mobilu na zem, se vám u Xiaomi Redmi Note 10s rozbil, nebo se jinak poškodilo displeji? Displej vůbec nefunguje, nebo zobrazuje vady? Nefunguje, nebo špatně reaguje dotyk?

Shrnutí opravy celého displeje  Xiaomi Redmi Note 10s

  • Po opravě budou zachovány všechny funkce
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Xiaomi Redmi Note 10s

Jak objednat opravu rozbitého displeje?

Stiskněte tlačítko OBJEDNAT OPRAVU a vyplňte potřebné údaje, abyste si mohli objednat opravu rozbitého displeje Xiaomi Redmi Note 10s. Poté zabalte mobil do krabice a odnesete ho na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. Podrobné informace jak objednat servis – přeprava do servisu?
Až přijmeme Váš mobil do servisu, provedeme vstupní kontrolu, informujeme Vás e-mailem. Až dokončíme opravu a také až bude mobil expedovaný, informujeme Vás.

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš mobil odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg