Výměna rozbitého displeje mobilu Xiaomi
Výměna displeje Xiaomi MI 10T
1 850  Objednat opravu
Nově opravujeme!

Výměna displeje Xiaomi MI 10T

1 850 

Rozbitý displej u Xiaomi MI 10T?

Upadl vám Xiaomi MI 10T a rozbil se celý displeji? Displej mobilu nefunguje? Dotyk nereaguje? Pak je tu přímo pro vás výměna celého displeje Xiaomi MI 10T. Servisní služba při které vám vyměníme celý displej Xiaomi MI 10T.

Výměna rozbitého displeje Xiaomi MI 10T

Po pádu mobilu na zem, se Ti u Xiaomi MI 10T rozbil, nebo se jinak poškodil displej? Displej vůbec nefunguje, nebo zobrazuje vady? Nefunguje, nebo špatně reaguje dotyk? Rozbilo se sklo displeje?

Shrnutí opravy celého displeje  Xiaomi MI 10T

  • Po opravě budou zachovány všechny funkce
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Xiaomi MI 10T

Jak objednat opravu rozbitého displeje?

Objednej si opravu rozbitého displeje Xiaomi MI 10T stisknutím tlačítka OBJEDNAT, vyplň potřebné údaje a potvrď objednávku. Zabal mobil do krabice a odnes ho na pobočku Zásilkovny. Neboj, celý postup Ti ještě jednou postupně přijde do e-mailu.  Podrobnější informace jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, Tě budeme informovat e-maily

Pokud jsi z naší lokality, můžeš svůj Xiaomi odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg