Výměna rozbitého displeje mobilu Xiaomi
Výměna displeje Xiaomi Redmi Note 8T
2 190  Objednat opravu

Výměna displeje Xiaomi Redmi Note 8T

2 190 

Rozbitý displej u Xiaomi Redmi Note 8T?

Upadl Ti Xiaomi Redmi Note 8T a rozbil se celý displeji? Displej mobilu nefunguje? Dotyk nereaguje? Pak je tu přímo pro Tebe výměna celého displeje Xiaomi Redmi Note 8T. Servisní služba při které Ti vyměníme celý displej Xiaomi Redmi Note 8T za nový.

 

Výměna rozbitého displeje Xiaomi Redmi Note 8T

Po pádu mobilu na zem, se Ti u Xiaomi Redmi Note 8T rozbil, nebo se jinak poškodilo displeji? Displej vůbec nefunguje, nebo zobrazuje vady? Nefunguje, nebo špatně reaguje dotyk?

Shrnutí opravy celého displeje  Xiaomi Redmi Note 8T

  • Po opravě budou zachovány všechny funkce
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Xiaomi Redmi Note 8T

Jak objednat opravu rozbitého displeje?

Objednej si opravu rozbitého displeje Xiaomi Redmi Note 8T stisknutím tlačítka OBJEDNAT, vyplň potřebné údaje a potvrď objednávku. Zabal mobil do krabice a odnes ho na pobočku Zásilkovny. Neboj, celý postup Ti ještě jednou postupně přijde do e-mailu.  Podrobnější informace jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, Tě budeme informovat e-maily

Pokud jsi z naší lokality, můžeš svůj Xiaomi odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg