Výměna rozbitého displeje mobilu Xiaomi
Výměna displeje Xiaomi Redmi Note 12 Pro+
2 650  Objednat opravu

Výměna displeje Xiaomi Redmi Note 12 Pro+

2 650 

Rozbitý displej u Xiaomi Redmi Note 12 Pro+?

Upadl vám Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ a rozbil se celý displeji? Displej mobilu nefunguje? Dotyk nereaguje? Pak je tu přímo pro vás výměna celého displeje Xiaomi Redmi Note 12 Pro+. Servisní služba při které vám vyměníme celý displej Xiaomi Redmi Note 12 Pro+.

Výměna rozbitého displeje Xiaomi Redmi Note 12 Pro+

Po pádu mobilu na zem, se Ti u Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ rozbil, nebo se jinak poškodilo displeji? Displej vůbec nefunguje, nebo zobrazuje vady? Nefunguje, nebo špatně reaguje dotyk?

Shrnutí opravy celého displeje  Xiaomi Redmi Note 12 Pro+

  • Po opravě budou zachovány všechny funkce
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Xiaomi Redmi Note 12 Pro+

Jak objednat opravu rozbitého displeje?

Objednej si opravu rozbitého displeje Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ stisknutím tlačítka OBJEDNAT, vyplň potřebné údaje a potvrď objednávku. Zabal mobil do krabice a odnes ho na pobočku Zásilkovny. Neboj, celý postup Ti ještě jednou postupně přijde do e-mailu.  Podrobnější informace jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, Tě budeme informovat e-maily

Pokud jsi z naší lokality, můžeš svůj Xiaomi odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg