Výměna rozbitého displeje mobilu Xiaomi
Výměna displeje Xiaomi Pocophone F1
1 750  Objednat opravu

Výměna displeje Xiaomi Pocophone F1

1 750 

Rozbitý displej u Xiaomi Pocophone F1?

Upadl vám Xiaomi Pocophone F1 a rozbil se celý displeji? Displej mobilu nefunguje? Dotyk nereaguje? Pak je tu přímo pro vás výměna celého displeje Xiaomi Pocophone F1. Servisní služba při které vám vyměníme celý displej Xiaomi Pocophone F1 za nový.

 

Výměna rozbitého displeje Pocophone F1

Po pádu mobilu na zem, se vám u Xiaomi Pocophone F1 Pro rozbil, nebo se jinak poškodilo displeji? Displej vůbec nefunguje, nebo zobrazuje vady? Nefunguje, nebo špatně reaguje dotyk?

Shrnutí opravy celého displeje  Xiaomi Pocophone F1

  • Po opravě budou zachovány všechny funkce
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Xiaomi Pocophone F1

Jak objednat opravu rozbitého displeje?

Stiskněte tlačítko OBJEDNAT OPRAVU a vyplňte potřebné údaje, abyste si mohli objednat opravu rozbitého displeje Xiaomi Pocophone F1. Poté zabalte mobil do krabice a odnesete ho na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. Podrobné informace jak objednat servis – přeprava do servisu?
Až přijmeme Váš mobil do servisu, provedeme vstupní kontrolu, informujeme Vás e-mailem. Až dokončíme opravu a také až bude mobil expedovaný, informujeme Vás.

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš mobil odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg