Servisní služba - Výměna skla Samsung A40
Výměna skla Samsung Galaxy A40
Od 1 390  Objednat opravu

Výměna skla Samsung Galaxy A40

Od 1 390 

Servisní služba při které vám vyměníme rozbité sklo displeje za nové. Podmínkou je, že displej nesmí být nijak poškozen. Jak otestovat poškození displeje?


Doplňkové služby k opravě

(Hodnocení: 11)
Výměna zadního skla
Výměna zadního skla Samsung A - Černá
800 
Výměna zadního skla Samsung A - Modrá
800 

Skladem

Výměna prasklého skla displeje Samsung Galaxy A40 – A405F

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy A40 prasklo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Samsung A40 je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý displej za nový. Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem. Při opravě používáme metodu OCA. Je shodná s metodou, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti a přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje). V případě, když zjistíme nějakou závadu, kontaktujeme vás a domluvíme se na dalším postupu opravy. Jak otestovat poškození displeje?

YouTube video

Shrnutí opravy

 • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
 • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
 • Zůstane vám váš originální displej
 • Mobil zůstane voděodolný
 • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Samsung A40

Objednejte si opravu rozbitého skla Samsung A40 stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg

11 recenzí Výměna skla Samsung Galaxy A40

4,9
Založeno na 11 recenzích
5 hvězdiček
90
90%
4 hvězdičky
9
9%
3 hvězdičky
0%
2 hvězdičky
0%
1 hvězdička
0%
1-10 z 11 recenzí
 1. Naprostá spokojenost. Výměna skla na jedničku, stejně tak i komunikace.

 2. Super servis, cena opravy poloviční než jinde a kvalita výměny výborná. Vše funguje jak má. Jen doba opravy delší, asi 3 týdny. Ale počítala jsem s tím.

 3. Výborně, děkuji.

 4. S opravou jsem spokojená mobil jako nový

 5. výměna sklad proběhla v pořádku, rychle a levně, maximální spokojenost, doporučuji

 6. Az na delsi lhutu servisu,nez byla puvodni informace,vse super,komunikace i samotna oprava telefonu ???? jsem spokojena ????

Přidat recenzi
V současné době nepřijímáme nové recenze