Výměna skla Samsung Galaxy S8

(Hodnocení: 7)

Servisní služba při které vám vyměníme rozbité sklo displeje za nové. Podmínkou je, že displej nesmí být nijak poškozen. Jak otestovat poškození displeje?


Doplňkové služby k opravě

Výměna zadního skla

Baterie


2 600 

Katalogové číslo: SKL-S8 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Výměna prasklého skla displeje Samsung Galaxy S8 – G950F

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy S8 prasklo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Samsung S8 je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý displej za nový. Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem. Při opravě používáme metodu OCA. Je shodná s metodou, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti a přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje). V případě, když zjistíme nějakou závadu, kontaktujeme vás a domluvíme se na dalším postupu opravy. Jak otestovat poškození displeje?

 

Shrnutí opravy prasklého skla

 • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
 • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
 • Zůstane vám váš originální displej
 • Mobil zůstane voděodolný
 • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

 

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Samsung S8

Objednejte si opravu rozbitého skla Samsung S8 stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny, nebo pošty (dle objednávky). Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

 

 

Další informace

Odhad doby opravy

2 – 5 pracovních dní

7 recenzí Výměna skla Samsung Galaxy S8

 1. David

  Vše bez problémů,férové jednání i cena,doprava kurýrem zdarma,opraveno do týdne . Mohu jen doporučit.

 2. Filip Kozelek (ověřený vlastník)

 3. Jan Dvořák

  Vse funguje,jen jsou na boku viditelne 3 fleky (skvrny) mezi sklem a displejem kousek nad tlacitkem Bixby.Je divne,ze si toho mechanik nevsimnul.Nebo vsimnul,ale uz s tim nic nedelal.

 4. Rostislav Duda

 5. Václav K.

  Zapracoval bych krapet na komunikaci, když se zákazník na něco ptá, očekává odpověď. Na samotnou práci nemohu říci nic jiného než super.

  • servis displeje s.r.o. (store manager)

   Děkujeme za zpětnou vazbu. Vždy se snažíme na dotazy reagovat co nejrychleji. Né vždy se podaří odpovědět hned. Zapracujeme na tom.

 6. Miloslav Lešetický

  Všechno v pořádku, mobil znovu funguje jako hodinky.

 7. Petr Janíček

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.