Servisní služba - Výměna skla Samsung S8
Výměna skla Samsung Galaxy S8
Od 2 250  Objednat opravu

Výměna skla Samsung Galaxy S8

Od 2 250 

Servisní služba při které vám vyměníme rozbité sklo displeje za nové. Podmínkou je, že displej musí fungovat. Jak otestovat poškození displeje?

 

(Hodnocení: 76)

Doplňkové služby k opravě

Výměna baterie
Výměna zadního skla

Výměna prasklého skla displeje Samsung Galaxy S8 – G950F

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy S8 prasklo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Samsung S8 je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý displej za nový. Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem. Při opravě používáme metodu OCA. Je shodná s metodou, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti a přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje). V případě, když zjistíme nějakou závadu, kontaktujeme vás a domluvíme se na dalším postupu opravy. Jak otestovat poškození displeje?

 

YouTube video

Shrnutí opravy prasklého skla

 • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
 • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
 • Zůstane vám váš originální displej
 • Mobil zůstane voděodolný
 • Při této opravě neprovádíme “tovární nastavení” – nepřijdete o žádná data.

 

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Samsung S8

Objednejte si opravu rozbitého skla Samsung S8 stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

 

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg

76 recenzí Výměna skla Samsung Galaxy S8

4,8
Založeno na 76 recenzích
 1. Nadočekávání spokojen

 2. Oprava trvala trochu dele (3 tydny), nicmene vse v poradku, vyborne opraveno.

 3. Sice cena za opravu starsiho S8 vyssi a chvili to i zabralo, ale oprava cistych 100%. Az neuveritelne, dobra prace!:-)

 4. Za mě naprostá spokojenost. Profesionální výměna s plnou funkčností. Tlf jako nový. Jen delší doba opravy, ale to vlastně není podstatné , vzhledem k technologii procesu výměny skla. Jedině doporučuji.

 5. Zdravím, hodnocení výměny displeje hodnotím na jedničku. Škoda jen že výměnou, pravděpodobně vložením do přípravku vznikly na krajích menší vrypy. Na funkci nemá vliv. Chválím rychlost, cenu. S výměnou jsem spokojen.

 6. Zatím jsem telefon nespustila, ale na první pohled se zdá oprava OK.

 7. Výborná a rychlá komunikace vše proběhlo naprosto v pořádku přesně jak inzerují! Naprosto doporučuji, protože rychlost, kvalita a super spolupráce jsou faktory kterých již dnes moc není. Ještě jednou děkuji, Žena měla velkou radost že má svou S8 zpátky v celku.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Zrušit