Rozebraný Samsung Galaxy S10

Rozbitý displej Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 stále patří mezi oblíbené telefony. Co tedy dělat, když Vám telefon upadne a rozbije se displej? Vyplatí se investovat do opravy, nebo raději koupit nový mobil?

Samsung Galaxy S10

Záleží na tom, jestli máte rozbitý celý displej, nebo rozbité pouze sklo displeje. Výměna celého displeje samozřejmě problém vyřeší, ale je o dost nákladnější, než měnit samotné sklo displeje.

Jak poznám, že je potřeba vyměnit celý displej, nebo jen samotné sklo displeje?

Na to platí jedno pravidlo. Pokud mobil funguje a zobrazuje jak má, tak stačí vyměnit pouze sklo. Případné vady displeje se nejlépe určí na bílé barvě (např. v aplikaci telefon, pokud nemáte zvolené černé schéma).

V každém Samsungu je speciální testovací režim, kde si displej můžete otestovat. Kompletní test si můžete zkusit: Jak otestovat displej

Výměna skla displeje u Samsungu Galaxy S10

Ve většině servisů, včetně oficiálních, Vám vymění celý displej i pres to, že je poškozeno jen sklo. Protože jsme specializovaný servis na tento druh oprav, máme potřebné vybavení a zkušenosti, můžeme Vám sklo displeje vyměnit. Při opravě displeje vyžíváme metodu technologie OCA, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti, ani přesnosti dotyku.

@servisdispleje Vymena rozbitého skla Samsungu S10 #rozbitesklo #repasdispleje #samsung #oprava ♬ původní zvuk – servis displeje

Na TikToku se můžete podívat, jak probíhá taková oprava výměny skla displeje Samsungu S10. Nezapomeňte sledovat také sledovat náš kanál, můžete získat slevu právě na opravu vašeho Samsungu S10.

Další informace a možnost objednání opravy rozbitého skla displeje Samsung S10

Další informace a možnost objednání výměny celého displeje Samsung S10

Informujeme Vás

Od objednání po dokončení opravy Vás informujeme e-maily

Doprava ZDARMA

Do servisu a zpět v ČR a SR