Zástupný symbol
Výměna celého displeje Samsung Galaxy M33
1 966  Objednat opravu

Výměna celého displeje Samsung Galaxy M33

1 966 

 

Rozbitý displej u Samsung Galaxy M33?

Upadl vám Samsung M33 a rozbil se celý displeji? Displej mobilu nefunguje? Dotyk nereaguje? Pak je tu přímo pro vás výměna celého displeje Samsung M33. Servisní služba při které vám vyměníme celý displej včetně rámečku Samsungu M33 za nový.

 

Výměna rozbitého displeje Samsung Galaxy M33

Po pádu mobilu na zem, se vám u Samsungu Galaxy M33 rozbil, nebo se jinak poškodilo displeji? Displej vůbec nefunguje, nebo zobrazuje vady? Nefunguje, nebo špatně reaguje dotyk?

oprava displeje Samsung M33

Shrnutí opravy celého displeje  Samsung M33

  • Nový displej je originální displej Samsung
  • Po opravě budou zachovány všechny funkce
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Samsung M33

Jak objednat opravu rozbitého displeje?

Stiskněte tlačítko OBJEDNAT OPRAVU a vyplňte potřebné údaje, abyste si mohli objednat opravu rozbitého displeje Samsung M33. Poté zabalte mobil do krabice a odnesete ho na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. Podrobné informace jak objednat servis – přeprava do servisu?
Až přijmeme Váš mobil do servisu, provedeme vstupní kontrolu, informujeme Vás e-mailem. Až dokončíme opravu a také až bude mobil expedovaný, informujeme Vás.

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg
Náhradní díl

Nový displej originál Samsung (service pack)