Výměna displeje Samsung Galaxy S9 Plus
Výměna celého displeje Samsung Galaxy S9 Plus
4 900  Objednat opravu

Výměna celého displeje Samsung Galaxy S9 Plus

4 900 

Rozbitý displej u Samsung Galaxy S9 Plus?

Upadl vám Samsung S9 Plus a rozbil se celý displeji? Displej mobilu nefunguje? Dotyk nereaguje? Pak je tu přímo pro vás výměna celého displeje Samsung S9 Plus.

Servisní služba při které vám vyměníme celý displej včetně rámečku Samsungu S9 za nový. Zkontrolujte si, jestli je nutné vyměnit celý displej. Jak otestovat poškození displeje?

Výměna rozbitého displeje Samsung Galaxy S9 Plus – G965

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy S9 Plus se rozbil, nebo se jinak poškodilo displeji? Displej vůbec nefunguje, nebo zobrazuje vady? Nefunguje, nebo špatně reaguje dotyk?

Je možné, že Vám prasklo pouze sklo displeje. Zde si můžete displej otestovat: Jak otestovat poškození displeje? Výměna samotného skla displeje je zhruba o 50% levnější, než měnit celý displej. Výměnu samotného skla displeje si můžete objednat zde: výměna skla displeje Samsung S9 Plus

Shrnutí opravy celého displeje  Samsung S9 Plus

  • Oprava zahrnuje i nový rám telefonu
  • Nový displej je originální displej Samsung
  • Po opravě budou zachovány všechny funkce
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Samsung S9 Plus

Objednejte si opravu rozbitého displeje Samsung S9 stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.